Jauns piedāvājums Kuldīgas novada skolēnu vecākiem

Arhīva foto.

No 25. oktobra sākas nodarbības “Radošā siltumnīca skolas vecuma bērnu vecākiem”. Tā būs radošā darbnīca, kas dos atbalstu vecākiem, stiprinās vecāku resursus un dos vairāk prieka radoši izpausties, ar galveno mērķi – sevis pilnveidošanu!

Piedāvāsim astoņas nodarbības, kurās tiks izmantotas mākslas un mākslas terapijas metodes, lai veidotu dziļāku izpratni par katra indivīda dzīvi.

Strādāsim ar krāsām, zīmējumiem, kolāžām un formām. Darbs tiks vērsts uz personīgo potenciālu stiprināšanu: atvērtību, prieku, radošumu un siltumu. Uzdevumi būs paredzēti, lai palīdzētu atpazīt iekšējo pasauli, tie veidos dalībnieku pašcieņu, pašnovērtējumu, jēgas izjūtu.

Nodarbības notiks angļu valodā, ja nepieciešams, būs tulkojums latviešu valodā. Tās vadīs mākslinieki Ieva Vītola-Lindkvista un Ole Lindkvists.

Nodarbības notiks katru otro nedēļu pirmdienu vakaros no 18.00–21.15, Mākslas studijā, Kuldīgā, Mālu ielā 22.

Projekts ir “zaļā režīma pasākums”, tajā piedalīties var tikai pilnu vakcinācijas kursu saņēmuši vai Covid-19 izslimojuši dalībnieki. 

Projektu atbalsta Kuldīgas novada pašvaldība atklāta projektu konkursa pieaugušo izglītotājiem.

Līdzmaksājums par darba materiāliem: 56 EUR. Pieteikties uz visām astoņām nodarbībām aicinam, rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav