Diskutē ar politiķiem

DISKUTĒ AR POLITIĶIEM

29. septembrī V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā norisinājās pasākums “Sarunas ar politiķiem”, kurā piedalījās 11. klases skolēni, kā arī Kuldīgas novada politiķi: Inese Astaševska, Kristīna Ansone, Romāns Ernsons un Loreta Robežniece. Pasākumu vadīja Katrīna Kiričenko.

Pasākuma laikā skolēni deputātiem uzdeva jauniešiem aktuālus jautājumus par skolām, personīgajām interesēm un novadu kopumā. Daži no uzdotajiem jautājumiem: “Kāds ir jūsu viedoklis par jauno kompetenču izglītības sistēmu? Vai, jūsuprāt, tā atvieglo skolēnu mācību procesu vai to sarežģī?”, “ Kuldīgu uzskata par tūrisma pilsētu, aktīvais tūrisma periods ir no aprīļa mēneša līdz oktobrim, vai ir kādi plāni vai idejas, kā piesaistīt tūristus arī pārējā laikā? Kā panākt to, lai viņi uzkavētos ilgāk, nevis pēc Ventas rumbas, Rātslaukuma, vecpilsētas apskates dotos prom?”. Uz šiem un citiem jautājumiem politiķi atbildēja un sniedza skaidrību, kā arī deva savus komentārus.

Pasākuma beigās gan jaunieši, gan politiķi izdarīja sarunas secinājumus – politiķi bija patīkami pārsteigti par skolēnu pārdomātajiem jautājumiem un par interesi par politiku, savukārt jauniešiem bija pozitīvas emocijas par to, ka bija iespēja uzdot jautājumus, uz kuriem īsā laikā varēja saņemt skaidras atbildes un arī uzzināt vairāk par novada un domes darbību.

Tikšanās notika projekta “Piedalies un veido nākotni” ietvaros, ko īsteno Izglītības attīstības centrs (IAC). Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem unplašāka informācija par projektu pieejama http://www.iac.edu.lv/projekti/aktualie-projekti/new-project-page-4/ 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav