Atsevišķas pirmsskolas grupas Kuldīgas novadā būs slēgtas uz laiku

pixabay
Publicitātes foto.

Izskatot Kuldīgas novada izglītības iestāžu direktoru priekšlikumus un sakarā ar bērnu skaita samazināšanos vasaras mēnešos un darbinieku atvaļinājumiem, 2021. gada vasarā skolēnu brīvdienās atsevišķas pirmsskolas grupas uz laiku būs slēgtas – tā 27. maija Domes sēdē lēma Kuldīgas novada Domes deputāti.

Par pirmsskolas grupas slēgšanu uz laiku ir veikta vecāku aptauja, un bērnu vecāki ir informēti.

Ar lēmumu noteikti pirmsskolas grupu slēgšanas laiki:

  • Turlavas pamatskolā – no 28. jūnija līdz 30. jūlijam.
  • Z. A. Meierovica Kabiles pamatskolā – no 5. līdz 16. jūlijam, kā arī 30. un 31. augustā. Z. A. Meierovica Kabiles pamatskolā vasaras periodā apvienos pirmsskolas izglītības 1,5-4 gadīgo un 5-6 gadīgo bērnu grupas, savukārt 1,5-4 gadīgo bērnu grupu pārcels uz skolas telpām;
  • Kuldīgas 2. vidusskolā pirmsskolas izglītības grupas “Sauleszaķēns” un “Saulespuķe” – no 1. jūnija līdz 31. augustam.

Aprīlī Dome jau lēma par īslaicīgu grupu slēgšanu četrās citās izglītības iestādēs. Pirmsskolas grupas Vārmes pamatskolā būs slēgtas no 5. jūlija līdz 6. augustam. Savukārt Kuldīgā pirmsskolas izglītības iestāde “Ābelīte” būs slēgta no 5. jūlija līdz 18. jūlijam, pirmsskolas izglītības iestāde “Bitīte” – no 19. jūlija līdz 1. augustam, bet pirmsskolas izglītības iestāde “Cīrulītis” – no 2.  līdz 15. augustam.

Tiem Kuldīgas pirmsskolas izglītības iestāžu bērnu vecākiem, kuriem nav citu iespēju bērnu pieskatīšanai, jāraksta pamatots iesniegums izglītības iestādes vadībai, lai varētu nodrošināt bērnam vietu dežūrgrupā citā bērnudārzā.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav