Kuldīgas novada pašvaldība arī 2021. gadā finansiāli atbalstīs vasaras nometņu rīkošanu

Arhīva foto

29. aprīlī Kuldīgas novada Domes deputāti pieņēma lēmumu par projekta “Vasaras interešu un talantu skola 2021” īstenošanu, kas ļaus Kuldīgas novadā deklarētajiem bērniem un jauniešiem, kā arī Kuldīgas novada izglītības iestāžu audzēkņiem vecumā no 5 līdz 16 gadiem daudzpusīgi pavadīt vasaru un attīstīt savus talantus.

Projekts paredz, ka pašvaldības maksimālais finansiālais atbalsts vienai nometnei ir 900 eiro. Pašvaldības budžetā vasaras nometņu atbalstam paredzēts finansējums 9000 eiro.

Nometnes norisināsies šī gada jūnijā, jūlijā vai augustā. Projekta pieteicējs var būt fiziska vai juridiska persona, kura atbilst 01.09.2009. MK noteikumu Nr. 981 “Bērnu nometņu organizēšanas un darbības kārtība” prasībām.

Projekta pieteicējam jāiesniedz “Vasaras interešu un talantu skolas 2021” aktivitāšu programma 10 dienām. Diennakts nometnēm pieļaujams īsāks nometnes darbības laiks, bet ne mazāk kā 5 pilnas diennaktis. Programma jāizstrādā un jārealizē saskaņā ar Valsts izglītības un satura centra un Veselības ministrijas izstrādātajām vadlīnijām piesardzības pasākumiem bērnu nometņu organizētājiem.

Projektu Kuldīgas novada pašvaldība izsludina jau vienpadsmito gadu.

Projektapieteikumi iesniedzami līdz 2021. gada 14. maija plkst. 12.00 papīra formātā Kuldīgas novada pašvaldībā, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā, elektroniskā formātā, parakstītus ar drošu elektronisko parakstu, iesūtot elektroniski uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai iesniedzot elektroniski, izmantojot portālu www.latvija.lv. Plašāka informācija pa tālr. 27020934 vai e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

PROJEKTA NOLIKUMS

PIETEIKŠANĀS VEIDLAPA

PROJEKTA ATSKAITES FORMA