Pieaugušo izglītotāju projektu konkursā apstiprināti četri projekti

Publicitātes foto

Kuldīgas novada pašvaldība šī gada aprīlī bija izsludinājusi projektu konkursu finansējuma saņemšanai pieaugušo izglītības projektu īstenošanai. Tika saņemti projektu iesniegumi no Kuldīgas novadā esošajām biedrībām, pašnodarbinātām personām un juridiskām personām.

Vērtēšanas komisija pieņēma lēmumu atbalstīt visus iesniedzējus, jo iesniegtie pieteikumi kvalitātes vērtēšanas kritērijos tika augsti novērtēti.  

 Nr.

Projekta iesniedzējs

Vērtēšanā saņemtie punkti

Piešķirtais pašvaldības finansējums EUR

1

Ieva Vītola-Lindkvista, pašnodarbinātā

38

999,20

2

Kuldīgas Senioru skola

30

709,75

3

Kuldīgas pilsētas pensionāru apvienība "Rumbiņa"

35

1000,00

4

SIA "Viva Fitness"

28

1000,00


Projektu īstenošanas laiks ir no 2021. gada 1. maija līdz 10. decembrim.

  1. Projektu “Radošā siltumnīca skolas bērnu vecākiem” īstenos Ieva Vītola-Lindkvista, e-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  2. Projektu Mainot sevi, maini pasauli" īstenos “Kuldīgas Senioru skola”, projekta vadītāja Ruta Orlova, e-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  3. Projektu “Senioru prasmes šodien un rīt” īstenos Kuldīgas pilsētas pensionāru apvienība "Rumbiņa", projekta vadītāja Jeļena Lāma, e-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  4. Projektu “Jauno vecāku skola” īstenos SIA “Viva Fitness”, projekta vadītāja Jeleņa Miezīte, e-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav