Kuldīgas novada 12. klašu skolēni klātienē gatavosies eksāmeniem

VPKV, skola, fizikas kabinets
Foto: Kārlis Komarovskis

No 7. aprīļa visā valstī ir atļautas klātienes mācības 12. klašu skolēniem, stingri ievērojot drošības pasākumus un veicot gan pedagogu, gan jauniešu testēšanu. Mācības var organizēt ne vairāk kā divas dienas nedēļā mācību priekšmetos, kuros tiek kārtoti centralizētie eksāmeni, nodrošinot klašu plūsmu nepārklāšanos.

Lai īstenotu jauno kārtību, Kuldīgas Centra vidusskola, Kuldīgas 2. vidusskola un Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola jau veikusi 12. klašu un pedagogu testēšanu, bet V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā testēšana norisināsies 8. aprīlī. Apmeklējot klātienes mācības, skolēnam būs jāuzrāda negatīvs Covid-19 tests.

Kuldīgas Centra vidusskolā 12. klašu skolēniem mācības klātienē norisināsies ceturtdienās, ar iespēju pielikt klāt vēl vienu klātienes dienu. Skola nodrošinās skolēniem klātienē arī siltas pusdienas. Savukārt Kuldīgas 2. vidusskolā mācības eksāmenu priekšmetos norisināsies ceturtdienās un piektdienās. Mācības notiks bijušās Kuldīgas pamatskolas ēkā, un skolēniem no nākamās nedēļās tiks nodrošinātas siltas pusdienas.

Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolā 12. klašu skolēniem izglītības iestādi apmeklēt klātienē būs iespējams divas dienas – otrdienās un ceturtdienās. Arī KMHZV risinās jautājumu, lai skolēniem klātienē nodrošinātu ēdināšanu. Turpretim V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā eksāmenu priekšmetos klātienē mācības norisināsies pirmdienās un ceturtdienās, būs arī siltas brīvpusdienas.

Ar jauno kārtību, kādā notiks skolēnu testēšana un darba organizācija, katra skola savus audzēkņus informēs atsevišķi.

Savukārt 1. – 11. klašu skolēni mācības Kuldīgas novadā turpina tikai attālināti. Bet pirmsskolas izglītības iestādēs darbs norisinās klātienē. Klātienē darbojas arī Viduskurzemes pamatskola-attīstības centrs.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav