Kuldīgas novada bērnu un jauniešu centru turpmāk vadīs Ieva Ozoliņa

Ieva Ozoliņa
Foto: Ričards Sotaks

Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centru no 4. janvāra vadīs Ieva Ozoliņa – tā 17. decembra Kuldīgas novada Domes sēdē nolēma Domes deputāti.

I. Ozoliņa 2015. gadā absolvējusi Latvijas Lauksaimniecības universitāti, iegūstot profesionālo bakalaura grādu izglītībā un mājturības un tehnoloģiju/ mājsaimniecības skolotāja un vizuālās mākslas skolotāja kvalifikāciju. 2017. gadā viņa Latvijas Lauksaimniecības universitātē ieguvusi profesionālo maģistra grādu izglītības zinātnē un karjeras konsultanta kvalifikāciju. Papildus regulāri papildinājusi zināšanas un prasmes profesionālās pilnveides semināros, kā arī guvusi pieredzi, piedaloties lokāla un starptautiska mēroga projektos.

Līdz šim I. Ozoliņa strādājusi Kandavā, trīs gadus vadot Kandavas novada pašvaldības iestādi “Kandavas Multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs “Nagla”, paralēli strādājot par pedagogu karjeras konsultantu divās izglītības iestādēs. Pirms tam I. Ozoliņa strādājusi arī interešu izglītības jomā gan kā pedagogs, vadot radošos mākslas pulciņus, gan kā interešu izglītības metodiķe, koordinējot interešu izglītības darbu un aktivitātes Kandavas novadā. Vēl I. Ozoliņa guvusi darba pieredzi jaunatnes lietu speciālista amatā Jelgavas bērnu sociālās aprūpes centrā.

I. Ozoliņa Domes sēdē pastāstīja, ka Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centra direktora amata vakancei pieteikusies, jo šoruden pārcēlusies dzīvot uz netālo Skrundas novadu.

Kopumā izsludinātajā konkursā pieteicās 10 pretendenti. Uz pārrunām, kas šoreiz norisinājās attālināti ZOOM platformā, tika uzaicināti 7 pretendenti.

Bērnu un jauniešu centra direktora amats bija vakants, jo līdzšinējā izglītības iestādes direktore Inese Astaševska iecelta par V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas direktori.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav