Konkursā meklēs Viļa Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas direktoru

VPKV
VPKV arhīvs.

Ceturtdien, 24. septembrī, Kuldīgas novada Domes deputāti apstiprināja konkursa nolikumu vakantajam V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas direktora amatam.

Konkurss tiks izsludināts, jo līdzšinējais direktors Mārtiņš Burke-Burkevics lūdzis pašvaldību izbeigt darba tiesiskās attiecības ar viņu. Viņa pēdējā darba diena V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā bija 11. septembris. Līdz jaunā direktora iecelšanai skolas direktora pienākumus pildīs Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centra direktore Inese Astaševska.

V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas direktora amata pretendentiem jāatbilst Izglītības likumā, Bērnu tiesību aizsardzības likumā un Ministru kabineta noteikumos izvirzītajām prasībām par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un profesionālās pilnveides kārtību. Tāpat pretendentiem jāpārvalda valsts valoda atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām un jāprot vismaz viena ES oficiālā valoda profesionālajai darbībai nepieciešamajā apjomā. Pretendentiem nepieciešama vismaz trīs gadu pedagoģiskā darba pieredze izglītības jomā, par priekšrocību tiks uzskatīta vismaz piecu gadu pedagoģiskā darba pieredze izglītības vadībā.

Pretendentiem būs jāiesniedz pieteikums,  motivētācijas vēstule, īss dzīves un darba gaitu pārstāsts (CV), kā arī izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas. Vēlams pievienot arī rekomendācijas un ieteikuma vēstules.

Sludinājumu par V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas direktora vakanci pašvaldība publicēs mājaslapā www.kuldiga.lv , informatīvajā izdevumā “Kuldīgas Novada Vēstis” un laikrakstā “Kurzemnieks”. Pretendentu pieteikumus pieņems no 2020. gada 25. septembra līdz 16. oktobrim (ieskaitot).

Konkursa komisijā darbosies Domes vadība un deputāti, kā arī pašvaldības izpildvaras pārstāvji. Konkursa komisija izvēlēsies izvirzītajām prasībām atbilstošāko pretendentu un sagatavos priekšlikumu Kuldīgas novada Domei. Domes lēmumu par izvirzītā pretendenta pieņemšanu darbā saskaņos ar Izglītības un zinātnes ministriju.

NOLIKUMS

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav