Neklātienes un tālmācības programmas turpmāk piedāvās V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā

vila pludona kuldigas vidusskola
Arhīva foto

Vispārējo vidējo izglītību neklātienē vai tālmācībā turpmāk varēs iegūt V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā – tā Domes sēdē lēma Kuldīgas novada Domes deputāti.

Tie skolēni, kuri jau mācās neklātienē vai tālmācībā Kuldīgas 2. vidusskolā, mācības šeit arī varēs pabeigt. Veicot skolu tīkla sakārtošanu pēc valstī noteiktajiem kritērijiem, pašvaldība jau 2019. gadā nolēma neuzņemt 10. klases dienas plūsmā Kuldīgas 2. vidusskolā. Nākamajā mācību gadā vidusskolu Kuldīgas 2. vidusskolā beigs pēdējā 12. klase dienas plūsmā, līdz ar to pakāpeniski Kuldīgas 2. vidusskola kļūs par pamatskolu.

Savukārt V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola novadā stratēģiski tiek attīstīta kā vispārējās vidējās izglītības iestāde ar plašu izglītības programmu piedāvājumu, t.sk. neklātienes un tālmācības formā, izpildot valstī noteiktos kvalitatīvos un skaitliskos kritērijus.

V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas direktoram uzdots licencēt izglītības programmas un izziņot audzēkņu uzņemšanu 10. klasē, lai neklātienes vai tālmācības programmu audzēkņi varētu sākt mācīties šajā skolā no šī gada 1. septembra. 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav