Pašvaldība arī 2020. gadā finansiāli atbalstīs vasaras nometņu rīkošanu

vasaras nometne
Foto: Ričards Sotaks

28. maijā Kuldīgas novada Domes deputāti pieņēma lēmumu par projekta “Vasaras interešu un talantu skola 2020” īstenošanu, kas ļaus Kuldīgas novadā deklarētajiem bērniem un jauniešiem, kā arī Kuldīgas novada izglītības iestāžu audzēkņiem vecumā no 5 līdz 16 gadiem daudzpusīgi pavadīt vasaru un attīstīt savus talantus.

Projekts paredz, ka pašvaldības maksimālais finansiālais atbalsts vienai nometnei ir 900 eiro. Pašvaldības budžetā vasaras nometņu atbalstam paredzēts finansējums 9900 eiro.

Nometnes norisināsies šī gada jūlijā vai augustā. Projekta pieteicējs var būt fiziska vai juridiska persona, kura atbilst 01.09.2009. MK noteikumu Nr. 981 “Bērnu nometņu organizēšanas un darbības kārtība” prasībām.

Projekta pieteicējam jāiesniedz “Vasaras interešu un talantu skolas 2020” aktivitāšu programma 10 dienām. Diennakts nometnēm pieļaujams īsāks nometnes darbības laiks, bet ne mazāk kā 5 pilnas diennaktis. Programma jāizstrādā un jārealizē saskaņā ar Valsts izglītības un satura centra un Veselības ministrijas izstrādātajām vadlīnijām piesardzības pasākumiem bērnu nometņu organizētājiem.

Projektu Kuldīgas novada pašvaldība izsludina jau desmito gadu.

Projektapieteikumi iesniedzami līdz 2020. gada 10. jūnija plkst. 12.00 Kuldīgas novada pašvaldībā, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā. Plašāka informācija pa tālr. 27020934 vai e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

NOLIKUMS

PIETEIKUMA VEIDLAPA

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav