Sākas bērnu pieteikšana pirmsskolas grupām Pelčos un Padurē

bernudarzs
Publicitātes foto

No 1. jūnija sākas bērnu pieteikšana pirmsskolas izglītības iestādes „Ābelīte” programmas īstenošanas vietā Pelči, Pelču pagasts) un pirmsskolas izglītības iestādes “Cīrulītis” programmas īstenošanas vietā Padure, Padures pagasts.

Kuldīgas novada pašvaldība saskaņā ar Kuldīgas novada Domes saistošajiem noteikumiem Nr.2011/30 „Par kārtību bērnu reģistrēšanai un uzņemšanai Kuldīgas novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs” aicina līdz 30. jūnijam pieteikt pirmsskolas vecuma bērnus uzņemšanai Kuldīgas pirmsskolas izglītības iestādes „Ābelīte” programmas īstenošanas vietā Pelči, Pelču pagasts un pirmsskolas izglītības iestādes “Cīrulītis” programmas īstenošanas vietā Padure, Padures pagasts.

Pieteiktie bērni uzsāk pirmsskolas izglītības iestādi apmeklēt no 1. septembra. Bērnus pieteikt Kuldīgas novada pašvaldības Izglītības nodaļā speciālistei pa mob. tālruni 27842333; vai e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav