No 18. maija darbu atsāks visas pirmsskolas izglītības iestādes Kuldīgā

Cirulitis, bernudarzs
Foto: Signeta Lapiņa

No 18. maija Kuldīgā darbu atsāks visas pirmsskolas iestādes – “Cīrulītis”, “Ābelīte” un “Bitīte”, pēc pieprasījuma pirmsskolas vecuma bērnus pieskatīs un apmācīs klātienē arī pagastos – tā 14. maija Domes ārkārtas sēdē lēma Kuldīgas novada Domes deputāti.

Kuldīgas bērnudārzi no 18. maija nodrošinās pirmsskolas izglītības vecuma bērnu sagatavošanu pamatizglītības apguvei gan klātienē, gan attālināti. Tie vecāki, kuri vēlas, lai piecus un sešus gadus vecie bērni skolas gaitu sākšanai varētu gatavoties klātienē, bērnus aicināti vest uz bērnudārzu, savukārt tiem, kuri vēlas turpināt attālināto mācīšanos, nodrošinās šādu iespēju.

Savukārt bērnus vecumā līdz pieciem gadiem bērnudārzos pieskatīs dežūrgrupās.

Arī tos piecgadīgos un sešgadīgos bērnus, kuri pirmsskolas obligāto programmu apgūst skolu pirmsskolas grupās, apmācīs klātienē, ja tādu vēlmi izteiks bērnu vecāki un izveidosies grupa ar ne mazāk kā pieciem bērniem. Ja bērnu vecāki izteiks tādu vēlmi, pagastu skolās nodrošinās arī jaunāko bērnu pieskatīšanu.

Pašvaldība lūdz vecākus, kuri plāno bērnus no 18. maija vest uz pirmsskolas grupu un kuri līdz šim, kamēr bērni atradās mājās, bija pieteikušies brīvpusdienu piegādei, atteikt brīvpusdienu piegādi, rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Iepriekš vairāk nekā mēnesi dežūrgrupu režīmā pirmsskolas vecuma bērnu pieskatīšanu Kuldīgas novadā nodrošināja pirmsskolas izglītības iestādē “Cīrulītis”, uzņemot bērnus gan no pārējām pirmsskolas izglītības iestādēm, gan nepieciešamības gadījumā arī no pagastu skolu pirmsskolas grupām.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav