Aizvadīts apmācību seminārs Slovēnijā

vidusskurzeme
Foto: Iveta Diržininka

Viduskurzemes pamatskolas-attīstības centra projektu vadītāja Iveta Diržininka no 25. līdz 29. februārim Slovēnijā,  Laško pilsētā, piedalījās apmācību seminārā “Iekļaušanas partneru meklēšana – atrodi Eiropas partnerus iekļaušanas projektos” (“Inclusion Matchmaking – Find European Partners for Inclusion Projects”).

Seminārā piedalījās 39 dalībnieki no Slovēnijas, Islandes, Serbijas, Bosnijas un Hercegovinas, Albānijas, Polijas, Igaunijas, Itālijas un Latvijas. Jaunatnes lietu speciālisti, dienas centru darbinieki, speciālo skolu skolotāji un sociālās uzņēmējdarbības entuziasti apmācību semināra laikā ieguva informāciju par Erasmus + un Eiropas Solidaritātes korpusa projektiem, dažādām metodēm, kā veicināt un atbalstīt personu ar speciālām vajadzībām līdzdalību pilsoniskās aktivitātēs, kā arī jauniešu ar invaliditāti vai veselības problēmām sociālo integrāciju. Šī aktivitāte nodrošināja iespēju labas pieredzes apmaiņai, kopēju ideju izpēti kvalitatīvu partnerību veidošanai un ES programmu dotāciju pieteikumu sagatavošanai.

Semināra dalībniekiem tikšanās bija lieliska iespēja izvērtēt padarīto integrācijas jomā savā valstī un novadā un izvirzīt jaunus izaicinājumus. Apmācībās tika dota iespēja iepazīt sociālās integrācijas tēmu daudz padziļinātāk, meklēt risinājumus un atbildes. Semināra dalībnieku pieredzes dažādība bija  ļoti  vērtīga, jo ļāva aplūkot tēmu no pilnīgi dažādiem skatupunktiem.   

Ko iemācījušies un ieguvuši semināra dalībnieki – starptautiskus kontaktus un  draugus, pieredzi, empātiju un jaunu izpratni pret dažādām kultūrām un mentalitātēm, profesionālo izaugsmi un nākotnes redzējumu.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav