Jaunieši ar lielu interesi ielūkojās pašvaldības darbinieku ikdienā

Ēnu diena, Kuldīga, Kuldīgas novads, Kuldīgas novada Dome, Kuldīgas novada pašvaldība, skolēni
Foto: Dāvis Valters

12. februārī Kuldīgas novada pašvaldībā un kapitālsabiedrībās viesojās vairāki desmiti “Ēnu dienas” dalībnieku. Jaunieši aktīvi iesaistījās pašvaldības speciālistu ikdienas darbā.

Jaunieši pieteicās pie dažādu nodaļu speciālistiem. Četrpadsmit “ēnu” izzināja Kuldīgas novada pašvaldības policijas ikdienas darbu. Tāpat vairāki skolēni iepazinās ar Finanšu un ekonomikas nodaļas darbinieku pienākumiem, kā arī izpilddirektores Ilzes Dambītes-Dambergas izaicinājumiem. Divas “ēnas” 14. februārī ieskatījās Domes priekšsēdētājas Ingas Bērziņas darbā.


Foto: Ričards Sotaks

Daži jaunieši izzināja pašvaldības arhitektu ikdienas darbu, kopīgi ar speciālistiem apmeklējot būvobjektus. Tāpat “ēnas” ieskatījās Kultūras nodaļas, kā arī Mārketinga un sabiedrisko attiecību nodaļas darba ikdienā.  Sabiedrisko attiecību speciālista Ričarda Sotaka “ēnai” Dāvim Valteram tika dota iespēja uzņemt pasākuma fotogrāfijas.


Foto: Dāvis Valters

17 “ēnas” paviesojās Kuldīgas slimnīcā, kur galvenā ārste Svetlana Serpāne jauniešiem pastāstīja, kāda ir medicīniskā personāla ikdiena darbā ar pacientiem, kādi ir ārstu pienākumi un kādus izmeklējumus, operācijas un manipulācijas iespējams veikt Kuldīgas slimnīcā. Sešas “ēnas” paviesojās Kuldīgas attīstības aģentūrā, bet piecas “ēnas” izzināja Kuldīgas bērnu un jauniešu centra ikdienu. Skolēni izrādīja interesi arī par novada muzeja un Galvenās bibliotēkas darbu.


Foto: Signeta Lapiņa 

Kuldīgas Centra vidusskolas 4. klases skolniece Viktorija Dravniece iezīmē, ka vizīte bijusi gana aizraujoša: “Bija interesanti paskatīties, kā restaurēta Dome. Varēju daudz noskaidrot par pašvaldības darbu. Interesanti bija uzzināt, ka pašvaldībā strādā daudz cilvēku un katram ir savi pienākumi.” 

 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav