Aizvadīts seminārs “Vadības komandas darbs, plānojot jaunā mācību satura realizēšanu”

KCV
Publicitātes foto.

2020. gada 7. februārī Kuldīgas Centra vidusskolā norisinājās seminārs novada skolu direktoriem un direktoru vietniekiem mācību darbā “Vadības komandas darbs, plānojot jaunā mācību satura realizēšanu”.

Semināru vadīja Ogres 1.vidusskolas direktors Igors Grigorjevs, kurš arī kā konsultants projektā Skola2030 piedalījies vidusskolas satura izstrādē.

Seminārs bija lieliska iespēja novada skolu vadības komandām iepazīties ar pieredzi, kā organizēt mācību procesu 1. – 3. klašu, 4. – 6. klašu, 7. – 9. klašu un 10. – 12. klašu posmā. 2020. gada 1. septembrī mācības jaunā standarta apguvei uzsāks 1., 4., 7. un 10. klašu skolēni. Tas būs izaicinājums gan skolēniem, gan vecākiem, gan skolotājiem, gan skolu administrācijai. Seminārā Ogres 1.vidusskolas direktors dalījās ar savu pieredzi mācību procesa organizēšanā, stāstīja par darbu ar savas skolas vadības komandu un skolotājiem. Ieteica, kā veidot izpratni par jaunā standarta prasībām, kā arī deva lietderīgus padomus mācību plānu un stundu saraksta izveidi katrai klašu grupai.      

Semināra dalībnieki atzina, ka guvuši vērtīgu un noderīgu informāciju gan par jaunā mācību satura ieviešanu – ar ko būtu jāsāk, gan arī, kādi ir galvenie priekšnoteikumi, lai jauno modeli varētu veiksmīgi iedzīvināt.

Semināru organizēja Izglītības nodaļa par Kuldīgas novada pašvaldības budžeta līdzekļiem.   

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav