Novada olimpiāžu un konkursu uzvarētāji

gramata
Publicitātes foto.

Eiropas Savienības Dabaszinātņu olimpiādes I atlases kārta 2019. gada 16. decembrī

Olimpiādē piedalījās 10 skolēni no Kuldīgas Centra, Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību un V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas

  • 1. vieta – Nils Zīle,
  • 2. vieta – Lineta Zīberga (Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vsk., sk. Ilze Ose),
  • 3. vieta – Ralfs Pīpītis (Kuldīgas Centra vsk., sk. Iveta Eglīte).
  • Atzinību saņēma Agnija Paula Zvingule (Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vsk., sk. I. Ose).

Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 8., 9. klašu skolēniem 2020. gada 13. janvārī

Olimpiādē piedalījās 31 skolēns no visām novada vidusskolām, Ēdoles, Laidu un Turlavas pamatskolas. Olimpiādes darbus vērtēja divās klašu grupās.

8. klašu grupa:

  • 1. vieta – Renāte Treimane,
  • 2. vieta – Emīlija Studente (V. Plūdoņa Kuldīgas vsk., sk. Marika Reiha),
  • 3. vieta – Elīza Apine (Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vsk., sk. Rita Kunga).
  • Atzinības saņēma Janita Antipina (Kuldīgas Centra vsk., sk. Maija Ļeļa), Ieva Ķemlere (Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vsk., sk. R. Kunga) un Sabīne Ozollapa (Kuldīgas Centra vsk., sk. Sanita Vickope).

9. klašu grupa:

  • 1.  vieta – Marija Ausmane,
  • 2. vieta – Artūrs Miķelsons (V. Plūdoņa Kuldīgas vsk., sk. Daiga Strupule-Buka),
  • 3. vieta – Katrīna Kiričenko (Kuldīgas Centra vsk., sk. M. Ļeļa).
  • Atzinības saņēma Agnija Paula Zvingule (Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vsk., sk. R. Kunga), Mārtiņš Stebulis (V. Plūdoņa Kuldīgas vsk., sk. Inta Blumberga) un Estere Luīze Rožkalna (V. Plūdoņa Kuldīgas vsk., sk. Jolanta Hartmane).

Fizikas olimpiāde 9. – 12. klašu skolēniem 2020. gada 17. janvārī

Olimpiādē piedalījās 28 skolēni no visām novada vidusskolā. Olimpiādes darbus vērtēja četrās klašu grupās.

9. klašu grupa:

  • 1.vieta – Katrīna Kiričenko,
  • 2. vieta – Rūdolfs Ļebedevs (Kuldīgas Centra vsk., sk. Inta Vaselāne),
  • 3. vieta – Raiens Smirnovs (Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vsk., sk. Andris Lagzdiņš).

10. klašu grupa:

  • 1. vieta – Ralfs Pīpītis,
  • 2. vieta – Artis Madars Rancāns (Kuldīgas Centra vsk., sk. Ilze Klints),
  • 3. vieta Mārsija Ieva Jurēvica un Nils Zīle (Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vsk., sk. Vladimirs Osmanovs).

11. klašu grupa:

  • 1. vieta – Aksels Agris Vēvers (Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vsk., sk. V. Osmanovs),
  • 2. vieta – Mārtiņš Dadzis (Kuldīgas Centra vsk., sk. I. Klints) un Adrians Šefanovskis (Kuldīgas 2. vsk., sk. Benita Baumane),
  • 3. vieta – Miks Toms Skujāns (V. Plūdoņa Kuldīgas vsk., sk. Valdis Augsne) un Samanta Santa Gruntiņa (Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vsk., sk. V. Osmanovs).

12.klašu grupa:

  • 1. vieta – Kristaps Mikāls,
  • 2. vieta – Justīne Ansone,
  • 3. vieta – Arvis Krickis (Kuldīgas Centra vsk., sk. V. Osmanovs).

Kombinētā matemātikas un dabaszinību olimpiāde 2. klašu skolēniem 2020. gada 23. janvārī

Olimpiādē piedalījās 20 skolēni no visām novada skolām.

  • 1. vieta – Rūdolfs Valdmanis,
  • 2. vieta – Anna Ose (abi no Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vsk., sk. Aina Tovstuļaka),
  • 3. vieta – Fēlikss Klagišs (Kuldīgas Centra vsk., sk. Maija Bredovska).
  • Atzinības saņēma Kristers Balandins (V. Plūdoņa Kuldīgas vsk., sk. Santa Reimane, Santa Vickope), Jēkabs Vitomskis (Kuldīgas Centra vsk., sk. Daiga Fokina) un Klāvs Tiltiņš (Kuldīgas 2. vsk., sk. Laura Čakle).

Matemātikas olimpiāde 9. – 12. klašu skolēniem 2020. gada 31. janvārī

Olimpiādē piedalījās 37 skolēni no Kuldīgas Centra, Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību, V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas un PIKC-Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma. Olimpiādes darbus vērtēja četrās klašu grupās.

9. klašu grupa:

  • 1. vieta – Megija Vaselāne (Kuldīgas Centra vsk., sk. Santa Lapiņa),
  • 2. vieta – Kārlis Krūmiņš,
  • 3. vieta – Mārtiņš Stebulis (V.Plūdoņa Kuldīgas vsk., sk. Laine Līce).
  • Atzinības saņēma Viesturs Bikavs (V.Plūdoņa Kuldīgas vsk., sk. L. Līce) un Elīna Putniņa (Z. A. Meierovica Kabiles psk., sk. Ance Bergmane).

10. klašu grupa:

  • 1. vieta – Ralfs Pīpītis (Kuldīgas Centra vsk., sk. L. Mūrniece),
  • 2. vieta – Mārsija Ieva Jurēvica (Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vsk., sk. Valda Gaure),
  • 3. vieta – Rūta Mediņa (V. Plūdoņa Kuldīgas vsk., sk. Gunta Jankovska).

11.klašu grupa:

  • 1. vieta – Alekss Taņicins (V. Plūdoņa Kuldīgas vsk., sk. G. Jankovska),
  • 2. vieta – Artūrs Puriņš (PIKC-Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehn., sk. Guna Bergmane),
  • 3. vieta – Samanta Santa Gruntiņa (Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vsk., sk. Aelita Kāla).

12. klašu grupa:

  • 1. vieta – Kristaps Mikāls (Kuldīgas Centra vsk., sk. S. Lapiņa),
  • 2. vieta – Kristofers Rolands Kangīzers,
  • 3. vieta – Alise Cīrule (V.Plūdoņa Kuldīgas vsk., sk. Inese Reboka). Atzinību saņēma Paula Astiča (V. Plūdoņa Kuldīgas vsk., sk. I. Reboka).

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav