Sirsnīgā atmosfērā dāvina grāmatas “Mazo bērnu skolai”

Mazo bērnu skola
Foto: Kārlis Komarovskis

30. janvārī vairāki Kuldīgas novada Domes deputāti kopā ar pašvaldības speciālistiem viesojās privātajā izglītības iestādē “Mazo bērnu skola”, kur, turpinot kādreizējā Valsts prezidenta Kārļa Ulmaņa iedibināto tradīciju, dāvināja skolai grāmatas.

Deputāti mazajiem ķipariem dāvināja grāmatas par dabu, dzīvniekiem un pasaku grāmatas. “Gribu jums dāvāt dažādas labas lietas. Lielie teiktu, ka mēs mācāmies dzīvi, bet jums es novēlu, lasot pasakas, saskatīt labo un slikto, pamanīt, kādas vērtības ir mūsu dzīvē vajadzīgas, un kā mums ir jāveido attiecības. Lai jums vienmēr, arī tad, kad jūs būsiet lielāki, patīk lasīt grāmatas, ticēt brīnumiem, mācīties un baudīt dzīvi,” vēlēja deputāte un Kuldīgas Centra vidusskolas direktore Brigita Freija.

Bērni deputātiem bija sagatavojuši viktorīnu, kurā bija jāatbild uz dažādiem jautājumiem par cilvēka ķermeni, piemēram, cik cilvēka skeletā ir kaulu, kādas ir cilvēka maņas. Par piedalīšanos katrs no deputātiem saņēma sertifikātu par “Par pirmā līmeņa zināšanu apguvi cilvēka uzbūvē”.  Pēcāk skolotājas Initas Turkas pavadībā deputāti izstaigāja “Mazo bērnu skolas” telpas un uzzināja vairāk par skolas ikdienu un nākotnes plāniem.

Iepriekšējos gados Draudzīgā aicinājuma dienā deputāti grāmatas dāvinājuši Ēdoles pamatskolai, Vilgāles pamatskolai, pirmsskolas izglītības iestādei “Cīrulītis”, V. Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijai, Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolai, Priedaines bibliotēkai, Kuldīgas Centra vidusskolai, Vārmes pamatskolai, Kuldīgas slimnīcas Bērnu nodaļai, Kuldīgas 2. vidusskolai, Kuldīgas pamatskolai. Kuldīgas Galvenajai bibliotēkai un Turlavas pamatskolai.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav