Kuldīgas jaunajiem vieglatlētiem labi panākumi Krievijā

vieglatleti

23. un 24. novembrī Krievijas pilsētā Kaļiņingradā aizvadītas starptautiskās sacensības vieglatlētikā “Baltijas rudens”, kurās tradicionāli startēja U-18 grupas dalībnieki no četrām valstīm – Lietuvas, Baltkrievijas, Krievijas un Latvijas.

Komandu ieskaitē Kuldīgas komandai ceturtā vieta, taču individuāli tika izcīnīti augstvērtīgāki rezultāti. 60 metru sprintā triumfēja Ādams Ķesters, kuram veiksmīgi padevās arī tāllēkšanas disciplīna, izcīnot otro vietu. Cits kuldīdznieks Roberts Sorokins bija labākais lodes grūšanā, turpretim Ralfs Zazerskis plūca uzvaras laurus 60 metru barjerskrējienā. Tāpat R. Zazerskis ierindojās ceturtajā pozīcijā tāllēkšanā.

Trešo vietu trīssoļlēkšanā izcīnīja Jānis Lancmanis, bet Laurim Grīniņam bronzas godalga 3000 metru skrējienā. Nedaudz līdz goda pjedestālam pietrūka Jēkabam Jansonam, kuram ceturtā vieta 60 metru barjerskrējienā. Tikmēr Niks Maulis ierindojās ceturtajā pozīcijā augstlēkšanā.