V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolu vadīs Mārtiņš Burke-Burkevics

mārtiņš burke-burkevics
Foto: Ričards Sotaks

Viļa Plūdoņa Kuldīgas vidusskolu no 1. novembra vadīs Mārtiņš Burke-Burkevics – tā 31. oktobra Kuldīgas novada Domes sēdē lēma Domes deputāti.

M. Burke-Burkevics ieguvis izglītības zinātņu bakalaura grādu pedagoģijā un izglītības iestādes vadītāja, civilzinību skolotāja pamatskolā, veselības mācības skolotāja pamatskolā kvalifikāciju. Iepriekš M. Burke-Burkevics strādājis RPIVA personāla nodaļā un vadījis struktūrvienību studentu jautājumos, bijis arī AS “Swedbank” pārdošanas speciālists, klientu konsultantu vadītājs un bankas izstrādātu mācību programmu vadītājs vispārizglītojošajās skolās. Kopš 2008. gada M. Burke-Burkevics kalpojis kā mācītājs Kuldīgas Sv. Annas evaņģēliski luteriskajā draudzē, kā arī Īvandes, Lipaiķu un Ēdoles draudzēs. Kopš 2013. gada M. Burke-Burkevics ir arī zemessargs, gadu viņš ir arī Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes kapelāna amatā.

No 2017. līdz 2019. gada M. Burke-Burkevics piedalījies Eiropas Sociālā fonda projekta “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai”, strādājot ar īpaši sarežģītām klasēm un skolēnu grupām. Kopš 2018. gada viņš ir sociālo zinību skolotājs Kuldīgas 2. vidusskolā. Skolā viņš sevi pierādījis kā prasmīgu, kompetentu pedagogu, kurš prot motivēt un iedrošināt skolēnus diskutēt, veidot viedokli, prot atrast kontaktu pat ar visgrūtākajiem pusaudžiem. M. Burke-Burkevics strādā ar augstu atbildības sajūtu un godprātīgu attieksmi pret uzticēto darbu.

M. Burke-Burkevics bija vienīgais pretendents Kuldīgas novada pašvaldības atkārtoti izsludinātajā konkursā uz V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas direktora amatu. Pirmais konkurss beidzās bez rezultātiem, jo neviens no diviem pretendentiem pilnībā nepārliecināja konkursa komisiju. Konkursa komisijā, kas piedalījās sarunās ar direktora amata pretendentu, darbojās arī divas V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas skolotājas.

V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā īsteno izglītības programmas no 1. līdz 12. klasei, kā arī pirmsskolas izglītības programmu. Skolā mācās 701 skolēns. Šī mācību gada noslēgumā skola atzīmēs savu simtgadi.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav