Jau devīto gadu darbosies Jauno talantu skola

Jauno talantu skola
Foto: Lilita Mačtama

28. septembrī jau devīto reizi Kuldīgas novada pašvaldība aicināja skolēnus uz “Jauno talantu skolas” nodarbībām. Šajā mācību gadā nodarbības apmeklēs 122 dalībnieki no visām novada skolām, izņemot Laidu pamatskolu.

“Jauno talantu skolā” piedāvājam nodarbības 4. – 9. klašu skolēniem.  4. klašu skolēni kopā ar skolotājām Indru Tīrumu, Daigu Fokinu, Mairu Būdenieci, Aigu Bērziņu, Annu Augsni, Inesi Vitti, Saivu Peskopu un Eviju Bondari īstenos programmu “Es pasaulē”, kurā tiek piedāvāti eksperimenti, pētījumi un matemātiskas aktivitātes. Savukārt 5. un 6. klašu skolēni kopā ar skolotājām Marutu Birznieci, Intu Vaselāni, Lieni Mūrnieci un Santu Lapiņu un 7. – 9. klašu skolēni kopā ar skolotājiem Ivetu Eglīti, Andri Lagzdiņu un Agitu Grāveri-Prenclavu īstenos starpdisciplināras programmas, kurās jaunieši pilnveido savas prasmes un papildina zināšanas.

Nodarbības notiek vienu reizi mēnesī no septembra līdz maijam. Aprīlī katras klašu grupas dalībniekiem būs iespējas piedalīties mācībuekskursijā un vasarā 5. – 9. klašu skolēnus gaida nometne.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav