Pieskaņo autobusu kustības sarakstu mācību stundu sākumam

autobuss
Publicitātes foto.

Lai skolēniem nodrošinātu ērtākus sabiedriskā transporta pakalpojumus, pieskaņojot autobusu kustības sarakstu izglītības iestāžu mācību sākumam, no 1. oktobra ieviestas izmaiņas maršrutā Nr. 6419 Kuldīga–Padure–Ķimale–Kuldīga – mācību laikā Kuldīgas autoostā darbadienās šis reiss tiks uzsākts plkst. 7.00 (līdz šim – 6.45).

Tāpat informējam, ka šobrīd jau gandrīz 700 reģionālo autobusu maršrutu ir pieejamas abonementa biļetes, kas pasažieriem nodrošina atlaidi līdz pat 20% apmērā. Iegādājoties abonementa biļeti, iedzīvotāji varēs ērtāk izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus, jo katru brauciena reizi nebūs jāiegādājas biļete. Abonementa biļetes pieejamas aptuveni 700 reģionālo maršrutu – tās ieviesuši un saviem pasažieriem piedāvā 14 pārvadātāji.

Iedzīvotāji, izmantojot abonementa biļeti, var braukt visos vai daļā maršrutu, ko apkalpo SIA “Aips”, SIA “Aiva auto”, SIA “Balvu autotransports”, AS CATA, SIA “Daugavpils autobusu parks”, SIA “Dobeles autobusu parks”, SIA “Ekspress Ādaži”, SIA “Galss Buss”, SIA “Jēkabpils autobusu parks”, AS “Rīgas Taksometru parks”, AS “Talsu autotransports”, SIA “Tukuma auto”, PSIA “Ventspils reiss” un SIA “VTU Valmiera”.

Pasažieriem pieejamas vairāku dienu vai mēneša biļetes vienā vai abos maršruta virzienos, kā arī ir iespēja iegādāties biļeti konkrētam braucienu skaitam. Tādējādi pasažieris iegūst atlaidi 10%, 15% vai 20% apmērā atkarībā no abonementa biļetes veida. Detalizētāka informācija par biļešu veidiem, iegādes iespējām un maršrutiem, kuros var izmantot abonementa biļeti, pieejama www.atd.lv

Kopš 2018. gada 1. septembra atlaidi 40% apmērā, iegādājoties abonementa biļeti, var saņemt arī daudzbērnu ģimenes. Atlaidi var saņemt abonementa biļetes iegādes brīdī, uzrādot “3+ Ģimenes karti” kopā ar personas apliecinošu dokumentu vai skolēna / studenta apliecību. Daudzbērnu ģimenes apliecībai un dokumentam jābūt līdzi ne tikai biļetes iegādes brīdī, bet arī brauciena laikā.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav