Pagarina skolēnu pieteikšanos uz vakantajām darba vietām jūlijā un augustā

Publicitātes foto

Līdz 14. jūnijam pagarināta skolēnu pieteikšanās jauniešu nodarbinātības projektā – Kuldīgas novada skolēni, kuri ir 16 un 17 gadus veci un vēlas iegūt darba pamatprasmes, iemaņas un darba pieredzi, var pieteikties uz vakantajām darba vietām jūlijā un augustā.

Par brīvajām darba vietā jauniešiem jāinteresējas Kuldīgas novada pašvaldībā pie Administratīvās nodaļas speciālistes Baibas Mālnieces (102. kabinetā, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā). Iespēja apgūt darba prasmi un iemaņas tiek nodrošinātas jauniešiem, kuru dzīvesvieta deklarēta Kuldīgas novadā un kuri mācās vispārizglītojošās vai profesionālās izglītības iestādēs.

Kuldīgas novada pašvaldība, sadarbojoties ar Kuldīgas novada uzņēmējiem, kopš 2011. gada skolēniem piedāvā iespēju vasaras brīvlaikā strādāt.Darbs vasarā sniedz jauniešiem izpratni par dažādām profesijām un nepieciešamo zināšanu līmeni tajās, darba saturu, pienākumiem un atbildību pret darbu. Tā ir iespēja gūt praktisko pieredzi profesionāļu uzraudzībā un nopelnīt savu pirmo algu.

Nodarbinātie skolēni strādās vienu mēnesi četras stundas dienā, 20 stundas nedēļā, saņemot atlīdzību pēc valstī noteiktās minimālās stundas tarifa likmes par faktiski nostrādātajām stundām.

Pieteikšanās anketu meklē ŠEIT.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav