Izlaidumi Kuldīgas novada izglītības iestādēs 2019. gadā

izlaidumi
Publicitātes foto.

Izlaidumi Kuldīgas novada izglītības iestādēs 2019. gadā

Izglītības iestāde

Klase

Datums

Laiks

PII “Cīrulītis”

Grupa “Mazputniņi”

 

Grupa “Vinnijs Pūks”

17. maijā

 

25. maijā

14.00 (iestādes zālē)

 

12.00 (iestādes zālē)

PII “Ābelīte”

Grupa “Sienāzītis”

Grupa “Skudriņa”

Grupa “Tārpiņš”

 

Grupa “Sprīdītis” Pelčos

24. maijā

 

25. maijā

31. maijā

 

24.maijā

16.00 (iestādes zālē)

 

11.00 (iestādes zālē)

16.00 (iestādes zālē)

 

11.00 (Pelču pagasta klubā)

PII “Bitīte”

3. grupa

5. grupa

12.grupa

29. maijā

24. maijā

30.maijā

12.00 (iestādes zālē)

15.00 (iestādes zālē)

16.00 (iestādes zālē)

Laidu pamatskolas Sermītes interešu centrs

Sešgadīgo bērnu grupa

24. maijā

10.00 (iestādes zālē)

 

 

 

E. Vīgnera Kuldīgas Mūzikas skola

 

24. maijā

17.00 (skolas zālē)

Kuldīgas Mākslas skola

 

24. maijā

16.00 (Mākslas namā)

Kuldīgas novada Sporta skola

 

 

31. maijā

16.00 apliecību par profesionālās ievirzes izglītību izsniegšana;

 

19.00 izlaidums

(Dzirnavu ielā 13, vieglatlētikas manēžā)

Kuldīgas Centra vidusskola

12.v

 

7. jūnijā

 

18.00 (Kuldīgas Kultūras centrā)

Pelču speciālā internātpamatskola - attīstības centrs

9. klase un “C”  programma

 

3. kurss

7. jūnijā

 

7. jūnijā 

13.00 (skolas zālē)

 

16.00 (skolas zālē)

Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola

12.

8. jūnijā

17.00 (Kuldīgas kultūras centrā)

Kuldīgas 2. vidusskola

9.a un 9.n

9.b un 9.c klase

13. jūnijā

13. jūnijā

14.00 (skolas zālē)

16.00 (skolas zālē)

Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola

9.

13. jūnijā

18.00 (Kuldīgas Kultūras centrā)

Laidu pamatskola

9.

13. jūnijā

16.00 (skolas zālē)

V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskola

9.a un 9.b

 

9.c

15. jūnijā

 

15. jūnijā

15.00 (Kuldīgas Kultūras centrā)

 

13.00 (Kuldīgas Kultūras centrā)

Kuldīgas Centra vidusskola

9.a

9.b

9.c

9.d

15. jūnijā

15. jūnijā

15. jūnijā

15. jūnijā

18.00 (skolas zālē)

16.00 (skolas zālē)

13.00 (skolas zālē)

14.00 (skolas zālē)

Vilgāles pamatskola

9.

15. jūnijā

18.00 (skolas zālē)

Turlavas pamatskola

9.

15.jūnijā

16.00 (Turlavas pagasta kultūras namā)

Ēdoles pamatskola

9.

15. jūnijā

18.00 (Ēdoles kultūras namā)

Vārmes pamatskola

9.

15. jūnijā

17.00 (skolas zālē)

Z. A. Meierovica Kabiles pamatskola

9.

15. jūnijā

18.00 (skolas zālē)

V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskola

12.a 

 

15. jūnijā

 

18.00 (Kuldīgas Kultūras centrā)

 

Kuldīgas 2. vidusskola

12., 12.n

28. jūnijā

 

17.00

(Kuldīgas Kultūras centrā)

PIKC Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums

Ēdināšanas pakalpojumu speciālisti

 

Pavāri, manikīra un pedikīra speciālisti ( 25. un 29. gr.), tūrisma informācijas konsultanti (15.a gr.)

 

Mēbeļu dizaina speciālisti (4. un 5. gr.)

 

Automehāniķi  (7. un 15.b gr.)un autoatslēdznieki

 

Konditora palīgi un gaļas produktu izgatavotāji

29. jūnijā

 

 

29. jūnijā

 

 

 

 

 

29. jūnijā

 

 

29. jūnijā

 

 

 

29. jūnijā

14.00 (tehnikuma zālē)

 

 

12.00 (tehnikuma zālē)

 

 

 

 

 

16.00 (tehnikuma zālē)

 

 

18.00 (tehnikuma zālē)

 

 

 

10.00 (tehnikuma zālē)

 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav