Novada olimpiāžu un konkursu uzvarētāji

gramatas
Publicitātes foto.

Latviešu valodas un literatūras olimpiāde, 2019. gada 28. janvārī

Olimpiādē piedalījās 17 skolēni no visām novada vidusskolām un PIKC – Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma. Olimpiādes darbus vērtēja divās klašu grupās.

11. klašu grupa:

1. vieta – Paula Astiča (V. Plūdoņa Kuldīgas vsk., sk. Zanda Miķelsone), 2. vieta – Paula Tīruma, 3. vieta – Marta Laizāne (abas no Kuldīgas Centra vsk., sk. Sanita Vickope).

12. klašu grupa:

1. vieta – Marta Pūpola, 2. vieta – Roberta Balode, 3. vieta – Klinta Tāfelberga (visa no Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vsk., sk. Aiga Moļņika).

Ekonomikas olimpiāde, 2019. gada 30. janvārī

Olimpiādē piedalījās 10 skolēni no visām novada vidusskolām.

1. vieta – Elans Andrejs Vēvers, 2. vieta – Kristiāna Anna Lādena, 3. vieta – Andrejs Štrāls (visi no Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vsk., sk. Aiga Moļņika). Atzinību saņēma Uģis Būdenieks (Kuldīgas Centra vsk., sk. Laura Zariņa).

Eiropas Savienības Dabaszinātņu olimpiādes 1.atlases kārta, 2019. gada 4. februārī

Olimpiādes atlases kārtā piedalījās 11 skolēni no Kuldīgas Centra, Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību un V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas.

1. vieta – Kristaps Goldbergs (Kuldīgas Centra vsk., sk. Iveta Eglīte), 2. vieta – Nils Zīle (Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vsk., sk. Ilze Ose), 3. vieta – Kristīne Goldberga (V.Plūdoņa Kuldīgas vsk., sk. Māra Lagzdiņa). Atzinību saņēma Toms Janušs (Kuldīgas Centra vsk., sk. I. Eglīte).

Ķīmijas olimpiāde 9. – 12. klašu skolēniem, 2019. gada 5. februārī

Olimpiādē piedalījās 22 skolēni no Kuldīgas Centra, Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību un V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas. Olimpiādes darbus vērtēja četrās klašu grupās.

9. klašu grupa:

1. vieta – Ralfs Pīpītis, 2. vieta – Toms Janušs (abi no Kuldīgas Centra vsk., sk. Silvija Bergmane), 3. vieta – Mārsija Ieva Jurēvica (Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vsk., sk. I. Ose) un Daniēls Mileiko (V. Plūdoņa Kuldīgas vsk., sk. I. Iesalniece).

10. klašu grupa:

1. vieta – Kristaps Goldbergs (Kuldīgas Centra vsk., sk. Ināra Iesalniece), 2. vieta – Enija Grēta Fiļippova (V. Plūdoņa Kuldīgas vsk., sk. I. Iesalniece), 3. vieta – Betija Grabovske (Kuldīgas Centra vsk., sk. I. Iesalniece).

11. klašu grupa:

1. vieta – Kristaps Mikāls (Kuldīgas Centra vsk., sk. I. Iesalniece), 2. vieta – Kristofers Rolands Kangīzers (V. Plūdoņa Kuldīgas vsk., sk. I. Iesalniece), 3. vieta – Marta Laizāne (Kuldīgas Centra vsk., sk. I. Iesalniece).

12. klašu grupa:

1. vieta – Klinta Tāfelberga (Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vsk., sk. Ilze Ose), 2. vieta – Elīza Ieva Kinda, 3. vieta – Annija Kleinberga (abas no Kuldīgas Centra vsk., sk. I. Iesalniece).

Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 7. klasei, 2019. gada 11. februārī

Olimpiādē piedalījās 21 skolēns no visām novada skolām, izņemot Ēdoles pamatskolu.

1. vieta – Renāte Treimane (V. Plūdoņa Kuldīgas vsk., sk. Marika Reiha), 2. vieta – Sabīne Ozollapa (Kuldīgas Centra vsk., sk. Alda Januša, Sanita Vickope), 3. vieta – Emīlija Studente (V. Plūdoņa Kuldīgas vsk., sk. M. Reiha) un Ritvars Trumsiņš (V. Plūdoņa Kuldīgas vsk., sk. Jolanta Hartmane. Atzinības saņēma Monta Montvida (Kuldīgas 2. vsk., sk. Anda Svilpe), Ailija Garoza (Kuldīgas Centra vsk., sk. Ginta Jasinska) un Patrīcija Pole (V. Plūdoņa Kuldīgas vsk., sk. J. Hartmane).

2019. gada 11. februārī notika Dzimtās valodas dienai veltīts latviešu valodas konkurss 5., 6. klašu skolēniem. Konkursā piedalījās 12 komandas no visām novada skolām, izņemot Ēdoles pamatskolu. 1. vietu ieguva Kuldīgas Centra vidusskolas komanda (Alise Ābolte, Katrīna Stjopočkina, Ulla Januša, Ulla Emīlija Gauja, sk. Sanita Vickope un Alda Januša) un Laidu pamatskolas komanda (Ivo Rozenbergs, Ance Sļesarenko, Nikola Lauraitīte, Niks Ričards Odiņš, sk. Aija Botsmane). Konkursā 3. vietu ieguva V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas komanda (Ksenija Baltiņa, Egija Levica, Ieva Bitte, Adriana Brūvere, sk. Marika Reiha un Jolanta Hartmane).

Matemātikas olimpiāde 5. – 8. klašu skolēniem, 2019. gada 15. februārī

Olimpiādē piedalījās 84 skolēni no visām novada skolām. Olimpiādes darbus vērtēja četrās klašu grupās.

5. klašu grupa:

1. vieta – Roberts Aleksandrs Zītars (Kuldīgas Centra vsk., sk. Santa Lapiņa), 2. vieta – Linda Krastiņa, 3. vieta – Una Undīne Bliska (abas no Kuldīgas 2. vsk., sk. Sandra Ķergalve). Atzinības saņēma Alise Ābolte, Katrīna Stjopočkina (abas no Kuldīgas Centra vsk., sk. S. Lapiņa), Anete Rūtenberga, Elīna Iberga (abas no Kuldīgas Centra vsk., sk. Inta Vaselāne), Valters Jūrmalis, Elīna Lelde Tūbele (abi no V.Plūdoņa Kuldīgas vsk., sk. Sandra Poriņa).

6. klašu grupa:

1. vieta – Ketija Pulmane (V. Plūdoņa Kuldīgas vsk., sk. Gunta Jankovska), 2. vieta – Elizabete Midletone (Kuldīgas Centra vsk., sk. Maruta Birzniece), 3. vieta – Markuss Kristofers Dundurs (V. Plūdoņa Kuldīgas vsk., sk. Laine Līce). Atzinības saņēma Jūlija Ozoliņa (Kuldīgas Centra vsk., sk. I. Vaselāne), Kate Krauze, Endija Megne (abas no Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vsk., sk. Mirdza Medne), Ieva Bite (V. Plūdoņa Kuldīgas vsk., sk. G. Jankovska).

7. klašu grupa:

1. vieta – Elīza Apine (Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vsk., sk. Aelita Kāla), 2. vieta – Sabīne Ozollapa (Kuldīgas Centra vsk., sk. S. Lapiņa), 3.vieta – Kristiāna Leismane (V. Plūdoņa Kuldīgas vsk., sk. Dace Zomerovska). Atzinības saņēma Samanta Līberga (Kuldīgas Centra vsk., sk. S. Lapiņa), Krišjānis Mikāls (V. Plūdoņa Kuldīgas vsk., sk. Inese Reboka).

8. klašu grupa:

1. vieta – Megija Vaselāne (Kuldīgas Centra vsk., sk. S. Lapiņa), 2. vieta – Mārtiņš Stebulis (V. Plūdoņa Kuldīgas vsk., sk. L. Līce), 3.vieta – Kristers Lūciņš (V. Plūdoņa Kuldīgas vsk., sk. D. Zomerovska). Atzinības saņēma Marija Ausmane (V. Plūdoņa Kuldīgas vsk., sk. L. Līce), Elīna Putniņa (Z. A. Meierovica Kabils psk., sk. Ance Bergmane).

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav