VPKV pedagogi smeļas pieredzi Slovēnijā

pieredze
Foto: Liene Bebriša

No 7. līdz 13. oktobrim Viļa Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas matemātikas skolotāja Inese Reboka, mūzikas skolotāja un direktores vietniece audzināšanas darbā Sangrita Upeniece, kā arī projekta koordinatore Lienīte Bebriša piedalijās Erasmus+ mobilitātes projekta skolas izglītības personālam “Skolotāji un vecāki kopā ir spēks” braucienā Slovēnijā. Projekts tiek īstenots ar Eiropas Svienības finansiālu atbalstu.

Mācību vizītes laikā skolotājas veica darba ēnošanu Šolski center Srečko Kosovelo skolā Sežanā. Skolotājas piedalījās vairākās mācību stundās, guva ieskatu skolēnu mācību uzņēmumu darbā, piedalījās vecāku sapulcē un citās aktivitātēs. Skolotājas tika iepazīstinātas ar esošo sadarbību ar skolēnu vecākiem, pieredzē dalījās pedagogi, skolēni un arī skolēnu vecāki.

Skolotājas piedalījās Slovēnijas skolas skolēnu vadītajā ekskursijā pa skolu, kā arī apmeklēja dzejnieka Srečko Kosovelo, kura vārdā ir nosaukta skola, muzeju un pilsētas bērnu un jauniešu centru.

Šolski center Srečko Kosovelo ir divi virzieni – mākslas un ekonomikas. Skolā ir jūtama mākslinieciska atmosfēra, jo telpās izvietoti daudzi skolēnu darbi. Projekta mācību vizīte bija iedvesmojoša un rosinoša pieredzes apmaiņa.

Projekta ietvaros paredzēta vēl viena mācību vizīte Seviļā Spānijā, kur notiks apmācību kurss par sadarbības efektīvas sadarbības veicināšanu starp skolotājiem un skolēnu vecākiem. 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav