Bezmaksas seminārs pedagogiem jauniešu uzņēmējdarbības izglītības veicināšanā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar SIA „Ķemers Business and Law Company” organizē bezmaksas semināru pamata un vidējās izglītības iestāžu pedagogiem, lai uzlabotu kompetenci darbā ar jauniešiem un sabiedrības pārstāvjiem, kuri vēlas iesaistīties uzņēmējdarbībā.

Semināru vadīs pasniedzēja Marta Banceviča, kas pedagogiem stāstīs, kā sniegt nepieciešamo atbalstu un efektīvāk strādāt ar uzņēmējdarbības uzsācējiem un sabiedrības pārstāvjiem, kuri vēlas iesaistīties uzņēmējdarbībā.

Marta Banceviča – LU doktorante, specializējusies biznesa plānu, projektu, apmācību programmu izstrādē, biznesa stratēģiskās attīstības konsultante. Darbojas vairākās sabiedriskās organizācijās. Dažādos studiju posmos apguvusi vairākas valodas.  Martas Bancevičas kā pasniedzējas pieredze saistīta ar tēmām: „Aktualitātes inovāciju un zinātnes jomā” „Starptautiskās sadarbības iespējas zinātnē”,„Stratēģiskā plānošana, vadīšana un tās nozīme organizācijās“.

Pētnieciskās intereses saistītas ar starppaudžu solidaritāti Latvijā, uz pierādījumiem balstītas rīcībpolitikas nozīmi pārvaldībā.

Seminārs pedagogiem notiek LIAA realizētās „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programmas ietvaros”, un to līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.

Apmācību norises laiks un vieta: 21. marts no 10.00 līdz 14.00,Kuldīgā 1905. gada ielā, Kuldīgas novada bērnu un jauniešu centrā. Pieteikties dalībai seminārā aizpildot reģistrēšanās anketu http://kblc.lv/liaa-seminari un nosūtot pieteikumu uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., tel: 28686372.

 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav