ESF PROJEKTS "Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai"

Pamatojoties uz Ministru kabineta 2016. gada 30. augusta noteikumu Nr. 589 "Darbības programmas „Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.2. specifiskā atbalsta mērķa "Palielināt atbalstu vispārējās izglītības iestādēm izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai 8.3.2.2. pasākuma “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai”” īstenošanas noteikumiem, Kuldīgas novada pašvaldība ir noslēgusi sadarbības līgumu ar Valsts izglītības satura centru (VISC) par Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.2.0/16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” īstenošanu.

Projekta finansējuma saņēmējs: Valsts izglītības satura centrs (VISC).

Projekta mērķis:Nodrošināt Latvijas izglītības pakalpojumu daudzveidību, kas balstīti uz individuālās mācību pieejas attīstību un ieviešanu vispārējās izglītības iestādēs, tādējādi uzlabojot izglītojamo kompetences un mācību sasniegumus.

Galvenās projekta darbības:

  1. Ilgtspējīgas pašvaldību vispārējās izglītības iestāžu atbalsta sistēmas izveide izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai (metodoloģisku ieteikumu izstrāde un pielietošanas mācības, IKT resursi, pedagogu profesionālās kompetences pilnveide, ārvalstu metodiku ieviešana);
  2. Ilgtspējīgu individuālās pieejas attīstības pasākumu nodrošināšana mācību satura apguvei un ārpusstundu pasākumu veidā.

Projektā iesaistītās Kuldīgas novada pašvaldības izglītības iestādes: Kuldīgas Centra vidusskola, Ēdoles pamatskola un Kuldīgas 2. vidusskola.

Projekta īstenošanas termiņš Kuldīgas novada pašvaldībā: 2017. gada 11. septembris – 2020. gada 31. decembris.

Kontaktinformācija: Izglītības nodaļas speciāliste Valda Krauze, Tālr. 63322238, E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Sīkāka informācija par projektu: ŠEIT

2017./2018. mācību gadā projektā īstenotie  pasākumi Ēdoles pamatskolā

2017./2018. mācību gadā projektā īstenotie pasākumi Kuldīgas Centra vidusskolā

2017./2018. mācību gadā projektā īstenotie pasākumi Kuldīgas 2. vidusskolā