Apmācības organizāciju pārstāvjiem - „Tuvāk par Eiropas Brīvprātīgo darbu”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina organizāciju pārstāvjus piedalīties apmācībās „Tuvāk par Eiropas Brīvprātīgo darbu”, kas notiks no 28. februāra līdz 02. martam.

Aicināti pieteikties:

  • pārstāvji no akreditētām EBD nosūtītāj, uzņēmēj vai koordinējošām organizācijām, kurām vēl nav reāla EBD projektu īstenošanas pieredze;
  • pārstāvji no pieredzējušām organizācijām, kurās nomainījušies par EBD atbildīgie cilvēki;
  • pārstāvji no iestādēm, kuras vēl domā, vai akreditēties, lai ārvalstu brīvprātīgo jaunieti uzņemtu savā iestādē.

Apmācībās varēs uzzināt visu nepieciešamo, lai varētu īstenot EBD projektu - kāda ir EBD būtība, kas ir projekta sagatavošanas pamatā, kā projektā pielietot neformālo izglītību, kādas ir projektā iesaistīto pušu lomas un atbildības, dažādās kultūras u.c. Iespējams, izdosies satikt arī kādu ārvalstu brīvprātīgo, kas savu EBD veic Latvijā.

Apmācībām no katras organizācijas var pieteikties viens pārstāvis. Apmācību vieta - Kuldīga, konkrēts viesu nams tiks precizēts. Netālu no viesu nama kursē sabiedriskais transports. Apmācības ir bez maksas. Aģentūra sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus, bet ceļa izdevumi līdz apmācību norises vietai jāsedz dalībniekiem pašiem. Apmācībās jāpiedalās visu apmācību laiku! (no 28. februāra no 10:30 līdz 02. marta 16:30).

Pieteikšanās līdz 16. februārim, aizpildot pieteikumu https://docs.google.com/forms/d/1bUwmTGVD3hsR3rCVS-2GlJlbieiKP8c846rXPmwIdik/viewform

Visas iesūtītās anketas tiks izvērtētas. Rezultāti tiks paziņoti katram dalībniekam personīgi. Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ prioritāte tiks dota jau akreditētām organizācijām un tām, kurām ir vismaz pamatzināšanas par EBD un nopietna motivācija. Līdz tam noteikti izlasiet programmas „ERASMUS+” vadlīnijas.

Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) sadarbībā ar Bērnu un jauniešu biedrību „Liepājas Jaunie Vanagi” (JSPA reģionālais sadarbības partneris Kurzemes reģionā).

Jautājumu gadījumā, lūdzu, zvaniet vai rakstiet:
Līga KRĒSLIŅA
Biedrība LJV
Tālr.: +371 28452124
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav