Aicina reģistrēt vakances „Ēnu diena 2014”

Izglītības biedrība Junior Achievement – Young Enterprise Latvija aicina reģistrēt vakances karjeras izglītības akcijai „Ēnu diena 2014”, kas šogad notiks 12. februārī.

Ēnu devējiem, kuri jau pagājušajā gadā reģistrējās sistēmā Enudiena.lv, uzņēmuma reģistrācija no jauna nav jāveic – Jūs varat ielogoties sistēmā ar iepriekšējā gada e-pastu un paroli! Ja tā ir nozaudēta, ievadiet savu e-pastu un spiediet pogu „Aizmirsu paroli”. Jūs uz norādīto e-pastu saņemsiet jaunu paroli (ja to nesaņemat, ielūkojaties „Mēstuļu” kastītē)!

Piedāvātās vakances Jums ir jāaktivizē, lai tās parādītos vakanču datu bāzē. To varat viegli izdarīt, papildinot vakances tekstu un nospiežot pogu „Aktivizēt”!

Ēnu devēju un vakanču reģistrēšanās www.enudiena.lv būs iespējama līdz 31. janvārim. Skolēnu pieteikšanās vakancēm notiks no 22. janvāra līdz 31. janvārim. Šajā periodā uzņēmumiem būs arī jāatlasa izvēlētie kandidāti „Ēnu dienai”. Jūsu organizācijā par „ēnu” var kļūt ikviens 1. – 12. klašu skolēns.

Ja Jums rodas grūtības reģistrējot vakances, spiediet šeit.

Akciju organizē biznesa izglītības biedrība Junior Achievement – Young Enterprise Latvija sadarbībā ar Swedbank. Informatīvi atbalsta Draugiem.lv, Inbox.lv, Apollo.lv, STAR FM, Delfi.lv un Tvnet.lv

SEKOJIET JAUNUMIEM: www.draugiem.lv/jal; www.twitter.com/SMULatvija

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav