Jauniešus aicina uz “Kafiju ar politiķiem”

Kuldīgas jaunieši un jauniešiem nozīmīgu lēmumu pieņēmēji aicināti tikties 17. maijā 10:20 Kuldīgas mākslas nama 3. stāvā uz neformālu tikšanos - diskusiju “KAFIJA AR POLITIĶIEM”.

“Kafiju ar politiķiem” Kuldīgā 17. maijā vadīs Rudīte Muraševa, jaunatnes lietu eksperte un Saldus jaunatnes iniciatīvu centra “Sķūnis” vadītāja. Tās laikā paredzēts:

  • diskutēt par jauniešiem saturīga un lietderīga brīvā laika pavadīšanas iespējām un vajadzībām Kuldīgā;
  • noskaidrot klātesošo viedokli par tēmu “Veicināt visu jauniešu iesaisti dažādā, vienotā un iekļaujošā Eiropā” ar moto “Gatavi dzīvei, gatavi sabiedrībai”;
  • pārrunāt citus Kuldīgas jauniešiem aktuālus jautājumus un uzzināt politiķu, lēmumu pieņēmēju viedokli par tiem.

Pieteikties Kuldīgas “Kafija ar politiķiem” vēlams līdz 13. maijam http://ej.uz/KafijaKurzeme vai pie Santas Birznieces, m.t. 26595587, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

“Kafija ar politiķiem” tiek rīkota organizēti visā Latvijas teritorijā ik pēc 1,5 gada kā neformālas vietējo jauniešu un lēmumu pieņēmēju tikšanās Eiropas Savienības jaunatnes politikas veidošanas jeb Strukturētā dialoga ietvaros. Šo tikšanos mērķis ir apzināt un izdiskutēt jauniešiem aktuālas tēmas gan vietējā, gan valsts, gan Eiropas līmenī.

Šopavasar katrā Latvijas reģionā notiks 3 “Kafija ar politiķiem” tikšanās, pēc kurām katrā reģionā notiks arī reģionālā jauniešu un lēmumu pieņēmēju konference. Kurzemē “Kafija ar politiķiem” notiek Pāvilostā, Saldū un Kuldīgā, bet reģionālā noslēguma konference notiks Ventspils jauniešu mājā 26. maijā.

“Kafiju ar politiķiem” Latvijā koordinē Latvijas jaunatnes padome sadarbībā ar reģionālajiem koordinatoriem Eiropas Savienības Strukturētā dialoga ietvaros. Vairāk par Strukturēto dialogu, plānotajām diskusijām un semināriem atradīsiet Latvijas Jaunatnes padomes mājas lapā www.ljp.lv

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav