Bērnu un jauniešu centra direktora amatā ieceļ Inesi Astaševsku

Foto: Eduards Dambergs

Ceturtdien, 28. janvārī, notika Kuldīgas novada Domes sēde, kurā Dome nolēma iecelt Inesi Astaševsku Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centra direktora amatā ar brīdi, kad saņemts LR Izglītības un zinātnes ministrijas saskaņojums.

No 1. februāra Inese Astaševska būs Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centra direktores pienākumu izpildītāja.

Inese Astaševska ir kuldīdzniece. Pēc V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijas absolvēšanas viņa Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā ieguvusi izglītības zinātņu bakalaura grādu sportā. Pēc tam Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā iegūta deju un ritmikas skolotāja kvalifikācija, bet kopš 2014. gada I.Astaševska studē Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas maģistrantūrā.

I.Astaševskas līdzšinējā darba pieredze saistīta ar pedagoģisko darbu V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijā un Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolā. Viņa arī vadījusi deju nodarbības SIA "Viva fitness" aerobikas un deju studijā. Kvalifikāciju I.Astaševska paaugstinājusi, apmeklējot dažādus kursus un seminārus. Tāpat I.Astaševska organizējusi dažāda mēroga un apjoma konkursus un sacensības.

Kā jau iepriekš ziņots, pašvaldība no 2015. gada 10. līdz 29. decembrim bija izsludinājusi pieteikšanos vakantajam Bērnu un jauniešu centra direktora amatam. Kopumā uz vakanci tika saņemti 9 pieteikumi. Izvērtēšanas komisiju vadīja Domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa.

 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav