Noslēdzies projekts ‘’Brīvprātīgais darbs – iespēja mūsdienīgam jaunietim”

Publicitātes foto

Janvārī noslēdzies V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijas skolotāju biedrības “Piektdienis” īstenotais projekts “Brīvprātīgais darbs – iespēja mūsdienīgam jaunietim”. Projekts tika īstenots ar LR Kultūras ministrijas un biedrības ‘’Kurzemes NVO Atbalsta centrs” programmas ”Iesaisties Kurzemē” finansiālu atbalstu).

Projekta mērķis bija veicināt Kuldīgas novada skolēnu iesaistīšanos brīvprātīgajā darbā, attīstot izpratni par šī darba nozīmi, kā arī motivējot un iesaistot tos brīvprātīgā darba praksē. Projekta ietvaros norisinājās 3 izglītojošās nodarbības par brīvprātīgo darbu, kuras vadīja neformālās izglītības praktiķis, biedrības “Radi vidi pats” vadītājs Staņislavs Babins un šīs biedrības brīvprātīgā darba koordinatore Linda Skranda.

Vēl projekta gaitā norisinājās 2 ekskursijas uz projekta sadarbības iestādēm, kurās jaunieši varēja veikt brīvprātīgo darbu –  Kuldīgas novada pašvaldības aģentūru “Sociālais dienests”, fondu “Mamma mammai”, laikrakstu “Kurzemnieks”, Kuldīgas aktīvās atpūtas centru, Kuldīgas Galveno bibliotēku, Kuldīgas kultūras centru, Kuldīgas novada muzeju, kā arī Jātnieku klubu ''Montepals”.

Skolēni – projekta dalībnieki 2 mēnešu laikā sevis izvēlētajā iestādē veica brīvprātīgo darbu un guva pozitīvu un vērtīgu pieredzi savai turpmākajai dzīvei. Noslēguma nodarbības laikā Kuldīgas novada muzejā skolēni prezentēja paveikto darbu un dalījās gūtajā pieredzē, kā arī saņēma apliecinājuma rakstus par dalību projektā.

Projektā piedalījās jaunieši no V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijas, Kuldīgas Centra vidusskolas, Kuldīgas 2.vidusskolas, kā arī Kuldīgas mākslas un humanitāro zinību vidusskolas.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav