Kuldīgas jauniešu dome aicina pieteikties militarizētajām sporta spēlēm “Spēks un daile”

Kuldīgas jauniešu dome sadarbībā ar Zemessardzes 45. nodrošinājuma bataljona profesionālā dienesta karavīriem un zemessargiem organizē ikgadējās Lāčplēša dienai veltītāsmilitarizētās sporta spēles "Spēks un daile".

Pasākums norisināsies 12. novembrī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā. Pasākuma organizatori aicina līdz 7. novembrim dalībai pasākumā pieteikties Kuldīgas, Saldus, Alsungas, Brocēnu un Skrundas novada izglītības iestāžu 10.-12. klašu skolēnus, sūtot pieteikumu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Pieteikumu var arī iesniegt Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centrā.

Pirms pieteikšanās organizatori aicina iepazīties ar pasākuma nolikumu, kas atrodams šeit: drive.google.com/

Neskaidrību gadījumā iesakām sazināties ar Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centra Jaunatnes lietu speciālisti Ievu Kaltnieci (e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., tālrunis 26027469) vai Kuldīgas jauniešu domes prezidenti Madaru Mačiņu (tālrunis  22163931).

Nolikums

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav