Jauniešus aicina iesaistīties projektu konkursā „Jaunieši Kuldīgas novadam!”

Publicitātes foto

Jauniešu organizācijas un neformālās grupas ir aicinātas iesaistīties projektu konkursā „Jaunieši Kuldīgas novadam!”, iesūtot savas sabiedrisko aktivitāšu idejas.

Projekta gaitā jaunieši aktīvi tiks iesaistīti projekta vadīšanā un organizēšanā, gan pašiem līdzdarbojoties, gan iesaistot sabiedrību. Jauniešiem būs jārada oriģinālas idejas, lai veicinātu sabiedriskās aktivitātes. Šogad konkursa prioritātes ir jauniešu līdzdalība un iesaistīšana, pieeja neformālās izglītības aktivitātēm, veselīgs dzīvesveids, brīvprātīgais darbs, sociālā iekļaušana, protams, tiks atbalstītas arī citas darbības jebkurā jomā, kas ir vērtīgas un interesantas jauniešiem.

Konkursā var piedalīties reģistrētas jauniešu organizācijas un neformālas jauniešu grupas (skolēnu pašpārvaldes u.c.). Projekta autori ir jaunieši, taču pieaugušais var būt projekta konsultants.

Pretendentu pieteikumi (aizpildītas pieteikuma anketas) līdz 2015. gada 25. maija (ieskaitot) plkst.17.00 jāiesūta elektroniski uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Viena pieteiktā projekta maksimālais finansējums ir 280 EUR. Kopējais pašvaldības finansējums projektiem ir 1400 EUR.

Konkursa nolikums un pieteikuma anketa

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav