Iespēja iznomāt slēpes

Kuldīgas novada slēpot gribētājiem gads iesācies pozitīvi – ir uzsnidzis sniegs un pēc sarežģīta procesa izveidots slēpju nomas punkts Kuldīgas novada sporta skolā.

Nomai pieejams 61 distanču slēpju komplekts gan bērniem, gan pieaugušajiem. Komplektā ietilpst slēpes, zābaki un nūjas. Inventāru var iznomāt Kalna ielā 6 pie sporta skolas administratores, uzrādot pasi, ID karti vai autovadītāja apliecību. Noma maksa par diennakti bērniem līdz 16 gadu vecumam ir EUR 2, pieaugušajiem – EUR 5. Tālrunis informācijai 63322465.

Par slēpju kopšanu gādās Kuldīgas novada sporta skolas velomehāniķis Normands Treilons, kurš ir izgājis īso apmācības kursu šī darba veikšanā.

Projektu „Distanču slēpošanas inventāra nomas punkta izveidošana Kuldīgas novada sporta skolā” realizēja Kuldīgas sporta klubs „Katrīna” ar LAD LEADER programmas un Kuldīgas novada pašvaldības atbalstu. Projekta kopējās izmaksas ir EUR 10 396, no tā pašvaldības līdzfinansējums – 10%.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • slēpotājs

    Tagad tikai jāgaida, kad pilsētā tiks izveidota apgaismota slēpošanas trase, lai arī darbadienu vakarā var izbaudīt ziemas priekus

    13.01.2015 9:09:10
  • v

    Super, paldies.

    12.01.2015 17:17:44