„Kuldīgas Katrīnas kausam” 5 gadi!

Novadā jau par tradīciju ir kļuvušas starptautiskās sacensības vieglatlētikā „Kuldīgas Katrīnas kauss”, kas notiks jau 5. reizi, šogad – 17. janvārī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā, Dzirnavu ielā 13.

Sacensībām pieteikušies sportisti no 12 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Krievijas, Ukrainas, Azerbaidžānas, Grieķijas, Itālijas, Somijas, Lielbritānijas un Nīderlandes.

„Kuldīgas Katrīnas kauss” sāksies ar oficiālo atklāšanu plkst. 16.00, un klātesošos uzrunās Kuldīgas novada Domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa.

Sacensībās startēs pazīstamā Latvijas sportiste Aiga Grabuste, kas „Kuldīgas Katrīnas kausā” piedalīsies divās disciplīnās – 60 m barjerskrējienā un tāllēkšanā. Sportiste mēģinās labot personīgos rekordus, kā arī izpildīt normatīvu Eiropas čempionātam telpās un, protams, arī Pasaules čempionātam. Sīvas konkurentes A.Grabustei 60 m/b skrējienā būs sportistes no Lietuvas un Baltkrievijas. Šajā disciplīnā startēs arī kuldīdzniece, LSPA studente Zane Andersone. Sprinta distancē redzēsim olimpieti Līnu Grinčikaiti no Lietuvas, kurai būs stipras konkurentes no Baltkrievijas, Krievijas un Latvijas.

Īpaši spraiga solās būt cīņa vīriešiem 60 m/b skrējienā, jo pieteikti ir ne tikai Latvijas labākie sportisti, bet arī itālis Emanuele Abate, kas piedalījās Londonas olimpiskajās spēlēs, kā arī spēcīgi konkurenti no Grieķijas, Baltkrievijas, Ungārijas un Lielbritānijas. Šajā distancē cīnīsies arī kuldīdznieks Edgars Ziņģis.

Skatītāji varēs vērot aizraujošas cīņas kārtslēkšanas sektorā, kur par uzvaru cīnīsies Londonas olimpisko spēļu dalībnieks, Latvijas labākais kārtslēcējs Mareks Ārents un sportisti no Ungārijas, Baltkrievijas un Igaunijas. Šeit savus spēkus izmēģinās arī Kuldīgas labākie jaunie kārtslēcēji – Niks Samauskis un Kristaps Abersons. Protams, sacensībās redzēsim arī Latvijas labāko sievieti kārtslēcēju Ildzi Bortaščenoku.

Arī tāllēkšanas sektorā būs aizraujoša cīņa, jo Elvijam Misānam konkurents būs lietuvietis Tomas Vitonis, kurš 2013. gadā Kuldīgā laboja EAP sacensību rekordu tāllēkšanā, kā arī citi sportisti no Lielbritānijas un Nīderlandes.

Sacensībās kausi tiks izcīnīti 60 m skrējienā, 60 m/b skrējienā, tāllēkšanā, kārtslēkšanā, 300 m skrējienā un 1000 m skrējienā.

Nāciet un atbalstiet Latvijas labākos sportistus un ārzemju viesus! Ieeja brīva.

Detalizēta sacensību programma un dalībnieku saraksts:

www.kuldigasports.lv

www.lat-athletics.lv

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav