Kuldīgā piestās ap 100 Harley-Davidson motociklu

Publicitātes foto

Sestdien, 20. maijā no plkst. 12:00 līdz 15:00 “Hog Party 2023” ietvaros Kuldīgā - Rātslaukumā, Kaļķu ielas kvartālā un kafejnīcas Riverside stāvlaukumā - piestās ap 100 unikāli Harley-Davidson motocikli.

Starptautiskā motobraucēju organizācija „Harley Owners Group” (HOG) šogad svin savu 40 gadu jubileju. Bet HOG Latvijas nodaļa, HOG Riga Chapter Latvia (HOG RCL), kas apvienojot 100 biedrus ir lielākais motoklubs Latvijā, atzīmē 18. gadadienu.

Jubilejai par godu un lai popularizētu motobraukšanu, veicinot dialogu ar pārējiem satiksmes dalībniekiem, HOG RCL tradicionāli maijā organizē starptautisku pasākumu – „HOG PARTY.” Tajā kopā ar HOG RCL biedriem un to atbalstītājiem pulcējas arī viesi no citām HOG nodaļām/klubiem gan no Baltijas, gan Eiropas valstīm.

Šogad motociklistu satikšanās tiek rīkota Kurzemē, par pasākuma centrālo vietu izvēloties Liepāju, bet pasākuma izbraucienu ar tradicionālo motobraucēju POKER RUN (kontrolpunktu apmeklēšana, lai savāktu labāko pokerspēles kāršu kombināciju) notiks vienā no Latvijas skaistākajām pilsētām – Kuldīgā.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav