“Darīsim paši” komisija dodas iepazīt konkursam pieteiktos projektus

Foto: Ieva Birbele

Kuldīgas novada pašvaldības iedzīvotāju iniciatīvu konkurss “Darīsim paši” noslēdzies ar rekordlielu projektu pieteikumu skaitu – 103. Konkursa komisija izlases kārtībā uzsākusi viesošanos pie pretendentiem pilsētās un pagastos, lai klātienē iepazītos ar iesniegtajām iecerēm.

Komisija tikusies ar projektu iesniedzējiem Pelču pagastā, Alsungas pusē, Īvandē, Ēdolē un Kuldīgā. Šeit iedzīvotāji vēlas sakārtot kāpņu telpas, labiekārtot takas, veikt uzlabojumus brīvā laika pavadīšanai, sakārtot iekšpagalmus, labiekārtot jauniešu telpas, kā arī baznīcu un tās apkārtni. Viesošanās turpināsies arī šonedēļ – komisija dosies iepazīt projektus Skrundas apkaimē.

WhatsApp Image 2023 05 15 at 13.00.45

Jau ziņots, ka Kuldīgas novada pašvaldība iedzīvotāju iniciatīvu konkursu “Darīsim paši” šogad izsludinājusi 16. reizi, finansiāli atbalstot novada biedrības, nodibinājumus un iedzīvotāju grupas. Konkursa mērķis ir sekmēt iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanu, paredzot iesaistīšanos un līdzdalību projektu īstenošanā un piesaistot Kuldīgas novada pašvaldības līdzfinansējumu.

Informācija par konkursa “Darīsim paši” rezultātiem tiks publicēta maija beigās.

WhatsApp Image 2023 05 15 at 12.59.23

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav