Siltumtīklu prioritāte – apmierināti klienti

SIA „Kuldīgas siltumtīkli” šobrīd aktīvi gatavojas jaunajai apkures sezonai gan Kuldīgas pilsētā, gan novada četros pagastos, kuros uzņēmums nodrošinās siltumenerģijas ražošanu un piegādi.

Svarīgākie sagatavošanās darbi ir paveikti – par šķeldas piegādēm ir noslēgti līgumi ar lielākajiem piegādātājiem, malka ir sagādāta un sagatavota, izvēlēti granulu piegādātāji, katlumājām veikti profilaktiskie remontdarbi un siltummezglos – siltumenerģijas skaitītāju pārbaudes. Līdz apkures uzsākšanai vēl atsevišķās vietās jāuzstāda jauni siltumenerģijas skaitītāji, kā arī jāpabeidz iesāktie darbi jaunajos pieslēgumos.

Darba cēliens pēc iepriekšējās apkures sezonas SIA „Kuldīgas siltumtīkli” darbiniekiem bijis ļoti spraigs, jo uzņēmums saviem spēkiem un ar SEB bankas izsniegtu kredītu būvē jaunu siltumtrases atzaru no Mucenieku līdz Adatu ielai, un centralizētai siltumapgādei tiks pieslēgti 16 jauni lietotāji gan Mucenieku, gan Baložu, gan Liepājas ielā.  Lai arī ir jau oktobris, uzņēmums iecerējis līdz sala iestāšanās laikam izbūvēt jaunus atzarus, lai pie centralizētās apkures pieslēgtu gan vairākas privātmājas, gan ugunsdzēsēju depo ēkas.

Vienlaikus ar šiem darbiem uzņēmuma darbinieki sadarbībā ar Kuldīgas attīstības aģentūru strādā, lai iesniegtu projektu jaunu siltumtrašu izbūvei nākamajā gadā – šobrīd tiek izskatītas iespējas centralizētajiem tīkliem pieslēgt gan Kuldīgas slimnīcu, gan vairākus potenciālos klientus.

Uzņēmums informē, ka siltumenerģijas tarifam netiek plānotas izmaiņas un ka arī nākamajā apkures sezonā tas saglabāsies EUR 49,80 par megavatstundu (Mwh) plus PVN, bet, ja veikti vasaras maksājumi, tad EUR 48,38 par Mwh.

Varētu teikt, ka uzņēmumam lielākais izaicinājums nākamajai apkures sezonai ir ar SIA „Kuldīgas siltumtīkli” pakalpojumu apmierināts klients gan pilsētā, gan laukos. Pārņemot pagastu siltuma saimniecības, uzņēmuma darbiniekiem būs lielāks darba apjoms, savukārt pagastu iedzīvotājiem mainās gan maksāšanas kārtība (turpmāk jānorēķinās būs par patērētām Mwh pēc tarifa, nevis apkures nodrošināšanas izmaksas, izdalot uz kvadrātmetriem, kā tas bija līdz šim), gan pakalpojuma sniedzējs.

Uzņēmums aicina visas neskaidrības un jautājumus risināt uzreiz, tiklīdz tie radušies, un droši zvanīt un rast risinājumu. SIA „Kuldīgas siltumtīkli” telefons uzziņām 63323721.

Lai kopīgiem spēkiem mums izdodas gan nodrošināt, gan saņemt kvalitatīvu pakalpojumu par atbilstošu cenu!


< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav