IZGUDROJUMU UN INOVĀCIJU FESTIVĀLS "MINOX 2022 KURZEME"

MINOX 2022 KURZEME

Kuldīgas Digitālo inovāciju centrs sadarbībā ar Latvijas Izgudrotāju biedrību, “CONNECT Latvija” un Latvijas Zinātņu akadēmiju (LZA) 10.septemrbī Kuldīgā rīko pirmo izgudrojumu un inovāciju festivālu “Minox Kurzeme 2022”.

Lai veicinātu izgudrotājdarbību Latvijā, sekmētu izgudrojumu reālu ieviešanu dzīvē un tehniskās jaunrades izpausmi, aicinām ikvienu, kuram ir kāds izgudrojums, pieteikties un piedalīties inovāciju festivālā. Šajā izstādē apmeklētājiem paralēli izgudrojumiem būs iespēja iepazīties ar jaunākajām tehnoloģijām atsevišķās inovāciju nozarēs.

Dalībai nav ne vecuma, ne arī citu ierobežojumu. Dalība festivālā ir bezmaksas. Izgudrojumu un inovāciju izstādes “Minox Kurzeme 2022" dalībnieku eksponātus vērtēs žūrija. Uzvarētāji tiks noteikti, ņemot vērā apmeklētāju balsojumu un žūrijas vērtējumu.

Pieteikumus līdz 1.septembrim lūdzam sūtīt uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai aizpildīt veidlapu šeit - https://www.minox.lv/pieteikuma-veidlapa/

Pēc pieteikuma saņemšanas ar Jums sazināsies festivāla organizētāju pārstāvji papildus informācijas iegūšanai. Ja par Jūsu ideju/izgudrojumu/projektu (uzņēmumu) vai aktivitāti (meistarklase/radoša aktivitāte/lekcija, intervija,..) vēlaties atsūtīt plašāku informāciju, lūgums to sūtīt brīvā formā uz iepriekšminēto epastu.

Pieteikuma JAUTĀJUMI:

  • Vārds, uzvārds (vai organizācijas, uzņēmuma, augstskolas, skolas, uzņēmuma nosaukums (ja pārstāv))
  • Idejas/izgudrojuma/projekta nosaukums
  • Īss apraksts (līdz 1000 zīmēm)
  • Intelektuālā īpašuma reģistrācijas dokumenta veids (ja tāds ir)

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav