SIA “Kuldīgas slimnīca” ieceļ pagaidu valdi un izsludinās konkursu jaunai valdei

Foto: Ričards Sotaks

Šodien, 18. augustā, SIA “Kuldīgas slimnīca” dalībnieku, kurus pārstāv Kuldīgas novada pašvaldība un Dienvidkurzemes novada pašvaldība, sapulcē, tika pieņemts lēmums par SIA “Kuldīgas slimnīca” valdes priekšsēdētāja Agra Rozenfelda atsaukšanu no valdes priekšsēdētāja pienākumu izpildes.

Šāds lēmums dalībnieku sapulcē pieņemts, jo A. Rozenfelds kā valdes priekšsēdētājs zaudējis kapitālsbiedrības dalībnieku uzticību. Kā skaidro Kuldīgas novada pašvaldības Kapitālpārvaldības un audita nodaļas vadītāja Inga Kaltniece, uzticības zaudēšanas pamatā ir izveidojusies konflikta situācija starp slimnīcas ārstniecības personālu un vadību, kā rezultātā iespējami var tikt apdraudēta slimnīcas spēja nodrošināt nepārtrauktu veselības aprūpes pakalpojuma sniegšanu.

Vienlaikus SIA “Kuldīgas slimnīca” dalībnieku sapulcē pieņemts lēmums par SIA “Kuldīgas slimnīca” pagaidu valdes locekļa iecelšanu – par to iecelta Nellija Kleinberga. Plānots, ka rīt, 19. augustā, Nellija Kleinberga uzsāks pildīt savus pienākumus SIA “Kuldīgas slimnīca” un to darīs līdz brīdim, kad pašvaldība konkursa kārtībā atradīs jaunu slimnīcas vadību (valdes locekļus).

“Kuldīgas slimnīca ir ļoti nozīmīga mūsu pašvaldības kapitālsabiedrība, kas sniedz veselības aprūpes pakalpojumus Kuldīgas novada un kaimiņu novada iedzīvotājiem. Mūsu kopējais pienākums ir darīt visu iespējamo, lai iedzīvotājiem būtu laba slimnīca gan ar jaunajiem, gan ar pieredzējušiem ārstiem un māsām, kas strādā plecu pie pleca vienotā komandā,” uzsver Kuldīgas novada Domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
 • Skats

  Piekrītu Obligātam. No uzrakstītā nav lasītājam skaidra konflikta būtība. Par ko tik krasi atšķīrās viedokļi slimnīcas vadībai, ārstiem, māsām.

  23.08.2022 20:20:38
 • Obligāts

  Lai izprastu konflikta būtību ir jāpaziņo tā iemesls,citādi te izskan tāda laucinieku,priekšvēlēšanu tiršana. Baumošana notiek aiz neziņas un versijas rodas no tiem kas grib paspīdēt kā zelta gabaliņi,tikai atcerieties ka spīdums no jums kā no brūnā zelta.

  23.08.2022 11:11:29
 • Ōps

  Vai dubultniece ? Ir tāda Nellija Kleinberga - ar Saldus novada domes pilnvarojumu līdz 2024.gada 30.jūnijam - Saldus slimnīcas valdes pr-ja ?

  23.08.2022 0:00:16
 • Darbinieks

  Bēdīgi! Vadība, kas bija vērsta uz attīstību, tiešām žēl!
  Nožēlojami, ka Kuldīgas dome uzklausa intrigas, darbinieku vēlmi nestrādāt un vaimanoloģiju! Kauns arī par Māsu asociāciju, kas uzklausīja vienpusīgu darbinieku versiju, melus un vēlme bija iesaistīties intrigās!, nožēlojami!!
  Kauns arī par bijušo galveno māsu, kas piekopj teātra mākslu!

  22.08.2022 21:21:56
 • Signe

  Ļoti žēl par krēsla atdošanu politiski svarīgai personai. Kuldīgas slimnīca ar līdzšinējo valdes priekšsēdētāju un jauno galveno ārsti, pateicoties kurai, tika piesaistīti daudz jauni speciālisti slimnīcu būtu padarījuši par profesionāļu un augsta līmeņa slimnīcu. Vecie intriganti kopā ar politisko vēlmi konkrētai personai ieņemt konkrētu amatu atrada dzirdīgas ausis.Nožēlojami.

  19.08.2022 13:13:40