Kuldīgā norisināsies pasākums “Underground Kuldiga”

Sestdien, 23. jūlijā, 20.00 Piltenes ielā 25a, Kuldīgā norisināsies pasākums “Underground Kuldiga”. Pasākumā uzstāsies tādas grupas kā AK69, Symbolic, Rūta Ķergalve&MELK, Oranžās Brīvdienas, kā arī vakara laikā elektronisko mūziku dspēlēs ažādi DJ, piemēram, Mr. Roughboy, Virus 332, El Harmony, Ego Jako, Kuchieris un Reanimators.

Ideja par pasākumu radās pirms apmēram diviem gadiem ar mērķi atkal atdzīvināt “underground” kultūru Kuldīgā. Lai arī Kuldīgas novads var lepoties ar ļoti plašu kultūras pasākumu klāstu, augstvērtīgiem mūzikas un mākslas pasākumiem, taču “underground” kultūras pasākumi šeit pēdējo gadu laikā nav notikuši. Kā viens no redzamākajiem “underground” kultūras lieciniekiem bija klubs “Zabadaks”, kur ilgus gadus mājvietu bija raduši nekomerciālās kultūras aktīvisti. Galvenokārt organizējot pasākumus tieši šeit, savulaik izdevās ieinteresēt pietiekami daudz jauniešu, kuri dibināja savas grupas, kas ieņēma un arī šodien ieņem nozīmīgu vietu Kuldīgas un Latvijas “underground” skatuvē. Šis arī ir viens no iemesliem, kas veicināja idejas rašanos par nekomerciālās mūzikas pasākuma nepieciešamību.

Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs un pasākuma dienā uz vietas.

Pasākumu organizē Kuldīgas aktīvo jauniešu biedrība “Sprādziens”, līdzfinansē Kuldīgas novada pašvaldība, informatīvo atbalstu nodrošina Kurzemes radio. Plašāku informāciju var meklēt Kuldīgas aktīvo jauniešu biedrības “Sprādziens” feisbuka  lapā.