Pateicoties veselības projekta finansējumam, Kuldīgas novada iedzīvotājiem iegādāts lietderīgs sporta inventārs

Publicitātes foto

Kuldīgas novada pašvaldība turpina aktīvi realizēt projektu Nr. 9.2.4.2./16/I/095 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumu pieejamības uzlabošana Kuldīgas novada iedzīvotājiem”, kura ietvaros iegādāts sporta inventārs. Iegādāto inventāru bezmaksas regulāri izmanto Kuldīgas novada iedzīvotāji.

2017. gadā par projekta finansējumu iegādātas gan slēpes, gan slidas bērniem un pieaugušajiem. Kuldīgas novada sporta skola slēpes bezmaksas ziemas sezonās izsniedz senioriem, ģimenes 3+ kartes īpašniekiem, kā arī trūcīgām un maznodrošinātām personām. Savukārt slidas, pēc iepriekšēja pieraksta, bezmaksas nodeva visu slidotgribētāju rokās.

Lai iegādāto inventāru liktu lietā, Kuldīgas novada sporta skola, pateicoties pašvaldības iesaistei, izveidojusi publisko slēpošanas trasi un publisko slidotavu.

Tāpat Kuldīgas peldbaseinā 2017. gadā par projekta līdzekļiem iegādātas bumbas ūdens aerobikai, peldēšanas rullis, peldēšanas nūdeles, “Aqua jogging” hanteles, līdzsvara dēlis, peldēšanas josta un dēlis, kāju starplikas peldēšanai, cimdi un pleznas. Savukārt 2021. gadā papildus iegādātas fitnesa bumbas, fitnesa cimdi, stepa solis ūdens aerobikai un kāju pludiņi. ‘

Arī Kuldīgas peldbaseina apmeklētāji atzinīgi novērtējuši iegādāto inventāru, regulāri piedaloties dažādās projekta bezmaksas rīkotajās nodarbībās.

Minētais inventārs ir tikai daļa no iegādātā inventāra, kas bezmaksas lietošanā tiek nodots Kuldīgas novada iedzīvotājiem.

Picture1

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav