Svinīgi atklāts jaunais bērnu rotaļu laukums Kuldīgas vecpilsētā

rotalu laukums
Foto: Ričards Sotaks

Pirmdien, 22. novembrī, Kuldīgā svinīgi atklāja jauno, daudzveidīgo un bagātīgi aprīkoto rotaļu laukumu Kuldīgas vecpilsētā, 1905. gada parkā, ko Kuldīgas bērniem uzdāvinājis uzņēmums SIA “Stiga RM”.

DSC 7398s

SIA “Stiga RM” valdes loceklis Andris Ramoliņš uzsvēra, ka ir gandarīts par rezultātu un iegūto ļoti sakopto vietu. Uzņēmējs pastāstīja, ka iepazinis jaunā rotaļu laukuma iespējas kopā ar meitu, un brīžiem nācies pat pastāvēt rindā uz kādu no rotaļu ierīcēm. Meita tēti uzteikusi par labi izdevušos darbu.  

DSC 7463s

SIA “Jūrmalas mežaparki”, kas rotaļu laukumu uzbūvēja, attīstības vadītājs Mārtiņš Čuda sacīja, ka uzņēmuma komandai bija liels gods strādāt šajā projektā, veidojot rotaļu laukumu, lai bērniem, kas ir mūsu lielākā vērtība, būtu labāka vide, kur augt. “Esmu ļoti lepns, ka mūsu valstī ir tādi uzņēmēji kā Andris Ramoliņš, kurš rūpējas un gādā par pilsētu, kurā strādā, par novadu, kurā dzīvo, un investē tādās sociālās lietās kā bērnu rotaļu laukums, kas ir kā dāvana pilsētai,” pauda M. Čuda.

DSC 7407s

Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa pastāstīja, ka ir jau apmeklējusi laukumiņu kopā ar mazbērniem, viņiem iepazīstot un izmēģinot visas rotaļu iekārtas. Viņa novērojusi, ka jaunais laukumiņš, kas ir vienīgais vecpilsētā, jau ir bērnu un ģimeņu iecienīts. “Ar ļoti lielu prieku un gandarījumu pieņemu šo dāvanu pilsētai, mūsu bērniem. Īpašs paldies SIA “Stiga RM”, ko man gribētos nosaukt par tiešām sociāli atbildīgu uzņēmēju, par spēju īstenot šādus projektus. Īpašs paldies Andrim Ramoliņam par šo devumu, dāvanu mūsu novada bērniem. Paldies un lai labi kalpo!” sacīja pašvaldības vadītāja.

Atgādinām, ka vienošanās par rotaļu laukuma izbūvi tika noslēgta šī gada jūlija beigās, bet augustā sākās būvdarbi. Vispirms demontēja savu laiku nokalpojušos vēsturiskos rotaļu rīkus, bet pēc tam uzstādīja septiņus jaunus rotaļu rīkus, ieklāja gumijas segumu, labiekārtoja teritoriju ar velosipēdu statīviem, soliņiem, atkritumu urnām un izbūvēja pievedceliņu.

Būvdarbus veica SIA “Jūrmalas mežaparki”, piedāvājot labākos rotaļu rīkus no sava klāsta un veicot visu būvniecības darbu vadību, bet teritoriju labiekārtoja un pievedceliņu izbūvēja SIA “KORP”. Būvuzraudzību nodrošināja IK “FM grupa” sertificēts būvuzraugs Ēriks Fībigs.

DSC 7466s

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav