Vakcinēties, lai pasargātu sevi un citus no smagas saslimšanas

vakcinacija
Publicitātes foto.

Jau otro gadu cilvēkus visā pasaulē ietekmē Covid-19 infekcijas izraisītā pandēmija. Infekcijas straujās izplatības dēļ valstī šobrīd atkal uz trīs mēnešiem noteikta ārkārtējā situācija un dažādi ierobežojumi. Lai pasargātu savu un citu cilvēku veselību un samazinātu infekcijas izplatību, iedzīvotāji aicināti izmantot valsts nodrošinātu iespēju saņemt vakcīnu pret Covid-19.

Lai gan Kuldīgas novadā pēdējo divu gadu laikā pietiekami daudz cilvēku ir saslimuši ar Covid-19, daudziem  slimības gaita ir bijusi vidēji smaga un smaga, daļa iedzīvotāju diemžēl nesteidzas saņemt vakcīnu, tostarp seniori. Kopumā Kuldīgas novadā vakcināciju līdz 1. novembrim bija pabeiguši 48% iedzīvotāju. Tas ir par 12% vairāk nekā septembrī, taču joprojām maz. 

Kuldīgas novadā vakcināciju nodrošina gan ģimenes ārsti, gan SIA “Kuldīgas slimnīca”, regulāri darbojas arī izbraukuma vakcinācijas punkti Kuldīgā un Skrundā. Aicinām tos, kuri vēl nav vakcinējušies, izmantot iespējas saņemt vakcīnu pret Covid-19.

Vakcinācijas iespējas tuvākajā laikā

Kuldīgas vieglatlētikas manēžā:

Katru sestdienu vakcinācija dzīvajā rindā, bez iepriekšējā pieraksta;

Senioru vakcinācijas diena 25. novembrī (revakcinācija senioriem, kas 28. oktobrī saņēma pirmo poti) un iespēja arī saņemt pirmo poti. Tiem, kam paredzēta otrā pote, piezvanīs un pateiks precīzu ierašanās laiku. Pirmajai potei pieteikšanās savā pagasta pārvaldē vai zvanot pa tālr. 27808897;

Seniori, kas sasnieguši 70 gadu vecumu, var saņemt vakcinācijas pakalpojumu arī mājās. Pakalpojumu var pieteikt pie sava ģimenes ārsta vai ar bezmaksas tālruņa 8989 palīdzību. Kuldīgas novadā vakcinācijas pakalpojumu mājās var pieteikt darba laikā, zvanot uz sava pagasta pārvaldi vai Kuldīgas pilsētas iedzīvotāji – uz domi pa tālruni 633 50100.

Pieteikšanās arī portālā manavakcina.lv vai pa tālruni 8989, vai savā ģimenes ārsta praksē.

Skrundas kultūras namā:

Senioru vakcinācijas diena 1. decembrī (revakcinācija senioriem, kas 3. novembrī saņēma pirmo poti) un iespēja arī senioriem saņemt pirmo poti. Tiem, kam paredzēta otrā pote, piezvanīs un pateiks precīzu ierašanās laiku. Pieteikšanās pirmajai potei savā pagasta pārvaldē vai zvanot pa tālr. 63331555 vai 29284087.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav