Aicina būt atsaucīgiem, radot valsts svētku noskaņu

SVĒTKU NOSKAŅU
Foto: Ieva Benefelde

Kā jau ierasts, sagaidot valsts svētkus – Latvijas Republikas proklamēšanas dienu –, Kuldīgas novada pašvaldība līdz 11. novembrim aicina Kuldīgas iedzīvotājus, uzņēmumu un iestāžu vadītājus arī šogad turpināt ikgadējo tradīciju – ar priežu vītnēm, kas apvītas ar sarkanbaltsarkanā karoga lenti, izrotāt veikalu, biroju, iestāžu, uzņēmumu un dzīvokļu parādes durvis.

Kuldīgas novada pašvaldība dāvinās sarkanbaltsarkano lenti (3 metrus) tām ēkām, kas nav SIA “Kuldīgas komunālie pakalpojumi” apsaimniekošanā un kas atrodas vecpilsētas centrā – Liepājas ielā (līdz Piltenes ielas krustojumam), Baznīcas ielā (līdz Kuldīgas Sv. Katrīnas evaņģēliski luteriskajai baznīcai) un Pasta ielā (līdz Jelgavas ielas krustojumam). Sarkanbaltsarkano lenti var saņemt Kuldīgas novada domē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Savukārt SIA “Kuldīgas komunālie pakalpojumi” svētku rotājumā noformēs savu apsaimniekojamo ēku parādes durvis vecpilsētas centrā.

Par spīti dažādiem ierobežojumiem Kuldīgas novada pašvaldība aicina pašiem radīt svētku noskaņu sevī un pilsētā un cer uz iedzīvotāju atsaucību. Jau iepriekš pateicamies par ieguldījumu svētku noskaņas radīšanā!