IESPĒJA VAKCINĒTIES PRET COVID-19

IESPĒJA VAKCINĒTIES

30. oktobrī no 10:00 līdz 17:00 notiks vakcinācija pret Covid-19 Kuldīgas vieglatlētikas manēžā, Dzirnavu ielā 13, Kuldīgā.

Izbraukuma vakcinācija notiek bez iepriekšējā pieraksta, tās organizēšanā iesaistās pašvaldības un vakcinācijas pakalpojumu sniedzēji. Izbraukuma vakcinācijā tiks vakcinēts ar Moderna un Janssen vakcīnām. Jauniešiem līdz 25. gadu vecumam - Pfizer.

Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), potēšanas pase (ja tāda ir), uz vakcināciju vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu, savukārt pusaudžiem no 12 līdz 13 gadiem vakcinācijas laikā nepieciešama mātes vai tēva (vai cita likumiskā pārstāvja) klātbūtne, kā arī šādi dokumenti: likumiskajam pārstāvim - pase vai personas apliecība, kā arī apliecinošs dokuments par bērnu (ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība, vai nepieciešamības gadījumā notariāli apstiprināta pilnvara).

Kuldīgas novada pašvaldība pateicas ikvienam, kurš jau ir vakcinējies, lai pasargātu sevi un citus no smagas saslimšanas!

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav