Vairākas Kuldīgas novada pašvaldības iestādes apmeklētājiem ir slēgtas vai apmeklējamas pēc iepriekšēja pieraksta

Arhīva foto

Saskaņā ar Ministru kabineta lēmumu par ārkārtējo situāciju valstī informējam, ka līdz 2021. gada 15. novembrim vairākas Kuldīgas novada pašvaldības iestādes apmeklētājiem ir slēgtas vai apmeklējamas pēc iepriekšēja pieraksta.

Kuldīgas novada pašvaldības klientu apkalpošanas centrs

Kuldīgas novada pašvaldības klientu apkalpošanas centrs ir atvērts apmeklētājiem, iepriekš piesakoties pa tālr. 63350143, 63322469, 27091597 vai 29579618.

Pašvaldība aicina izmantot iespējas dokumentus iesniegt elektroniskā veidā, tos ieskenējot un sūtot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.un uz pašvaldības iestāžu e-pastu adresēm. Pašvaldībai adresētos iesniegumus iespējams nosūtīt arī ar portāla latvija.lvstarpniecību.

Ja nepieciešams nogādāt dokumentus un iesniegumus, aicinām tos ievietot speciālās pastkasītēs dokumentiem, kas izvietotas pie domes administrācijas ēkas, pašvaldības iestādēm un pagastu pārvaldēm.

Dzimtsarakstu nodaļa

Ārkārtējās situācijas laikā dzimtsarakstu nodaļas pakalpojumus sniedz attālināti, klātienē nodrošinot tikai tos pakalpojumus, kurus attālināti sniegt un pieprasīt nav iespējams. Klātienē dzimtsarakstu nodaļas pakalpojumus nodrošina tikai pēc iepriekšējā pieraksta un ievērojot visas epidemioloģiskās drošības prasības.

Laulību reģistrācija ir atļauta klātesot tikai personām, kuras vēlas noslēgt laulību un diviem pilngadīgiem lieciniekiem, lietojot sejas maskas un ievērojot divu metru distanci.

Saziņai:

 • Kuldīgā: tālr. 63323845, 27020765, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.;
 • Alsungā: tālr. 29266239;
 • Skrundā: tālr. 63350453, 25611098.

Valsts un pašvaldības vienotie klientu apkalpošanas centri Alsungā un Skrundā

Valsts un pašvaldības vienotie klientu apkalpošanas centri Alsungā un Skrundā pieņem apmeklētājus darba laikā, ievērojot visas epidemioloģiskās drošības prasības.

Kontakti saziņai:

 • Alsungā: tālr. 66954804.
 • Skrundā: tālr. 63331555, 66954849.

Pagastu pārvaldes

Novada pagastu pārvaldes strādā, kā parasti, ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības.

Kuldīgas novada pašvaldības iestāde “Kuldīgas attīstības aģentūra”
 
Līdz 15. novembrim apmeklētājus klātienē neapkalpo.
 
Saziņai:
 
 • tālr. +371 63350141
 • e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Kuldīgas novada pašvaldības aģentūra “Sociālais dienests”

Klientus turpina apkalpot pēc iepriekšēja pieraksta. Lūdz klientiem ierasties savā pieraksta laikā, ne ātrāk. Ierodoties klienti aicināti spiest zvana pogu pie durvīm. Tālr. informācijai: 63350107.

SIA “Kuldīgas komunālie pakalpojumi”

SIA “Kuldīgas komunālie pakalpojumi” klientus klātienē Pilsētas laukumā 2 un Dārzniecības ielā 9, Kuldīgā, neapkalpo. Šķiroto atkritumu pieņemšanas laukums Dārzniecības ielā 9 klientiem ir atvērts. Arī lapas un citus “zaļos” atkritumus iedzīvotāji bez maksas var vest un izbērt lielizmēra konteinerā, kas atrodas pie Šķiroto atkritumu pieņemšanas laukuma.

Klienti aicināti sazināties pa tālruni vai elektroniski. Sazināties var arī feisbukā https://www.facebook.com/kuldigaskomunaliepakalpojumiun mājaslapā https://kkp.lv/iesniegumi/. Iesniegumu un dokumentus var atstāt pasta kastītē.

Saziņai:  

 • klientu apkalpošanas zāle, Pilsētas laukumā 2 – tālr. 63321963;
 • atkritumu apsaimniekošanas daļa, Dārzniecības ielā 9 – tālr. 63322380;
 • e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

SIA “Kuldīgas ūdens”

SIA “Kuldīgas ūdens” klientus apkalpo attālināti un pēc iepriekšēja pieraksta, obligāti uzrādot derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Saziņai:  

 • tālr. 63322358, 29219047;
 • e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.;
 • avārijas dienesta tālr. 63322111, 29416621.

SIA “Kuldīgas siltumtīkli”

SIA “Kuldīgas siltumtīkli” līdz 15. novembrim klientus klātienē neapkalpo. Klienti aicināti sazināties attālināti:

 • tālr. 63350289 – grāmatvedības jautājumi;
 • tālr. 63350288 – tehniskie jautājumi;
 • tālr. 26193500 – avārijas dienests;
 • tālr. 63323721 – citi jautājumi;
 • e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.;
 • saziņai feisbukā: https://www.facebook.com/kuldigasiltumtikli

Kuldīgas Galvenā bibliotēka, Skrundas un pagastu bibliotēkas

Līdz 15. novembrim visas bibliotēkas apmeklētājiem ir slēgtas.

Joprojām tiek nodrošināti attālinātie pakalpojumi:

Grāmatu nodošanas termiņi automātiski tiek pagarināti, bet nepieciešamības gadījumā aicinām grāmatas nodot pie bibliotēkas – grāmatu nodošanas kastē.

Aktualitātēm var sekot līdzi bibliotēkas Facebook, Instagram, Twitter kontos, lai uzzinātu par tiešsaistes pasākumiem.

Kultūras nami, muzejs, izstāžu telpas

Kuldīgas kultūras centrs,Skrundas un Alsungas kultūras nami līdz 15. novembrim apmeklētājiem ir slēgti.

Kuldīgas novada muzejs līdz 15. novembrim apmeklētājiem ir slēgts.  Nepieciešamības gadījumā ar muzeja speciālistiem var sazināties sociālajos tīklos vai rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Kuldīgas Mākslas nams, Kuldīgas Mākslinieku rezidences galerija un Kuldīgas vecais rātsnams līdz 15. novembrim apmeklētājiem ir slēgts.

Kuldīgas aktīvās atpūtas centrs

Kuldīgas aktīvās atpūtas centrs līdz 15. novembrim apmeklētājiem ir slēgts. Saziņai: tālr. 29334403,e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Sporta bāzes

Visas Kuldīgas novada sporta skolas bāzes līdz 15. novembrim apmeklētājiem ir slēgtas.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
 • Šim rakstam komentāru nav