Aicinām seniorus vakcinēties

AICINAM SENIORUS VAKCINĒTIES

Aicinām pieteikt savus seniorus izbraukuma vakcinācijai, kas notiks šo ceturtdien, 28. oktobrī, no 8.00 līdz 18.00 Kuldīgas vieglatlētikas manēžā, Dzirnavu ielā 13, Kuldīgā.

Lai senioru dzīvi neaptumšotu smaga saslimšana un iespējamās blaknes pēc slimošanas, ir svarīgi vakcinēties, uzrunāt savus vecākus, vecvecākus, draugus, kaimiņus, kuri vēl nav izdarījuši izvēli par labu sevis pasargāšanai no smagas saslimšanas. Šonedēļ pašvaldības darbinieki uzsāks senioru individuālu apzvanīšanu, aicinot izmantot iespēju vakcinēties. Pagastos dzīvojošajiem senioriem, kuri vēl nav vakcinējušies, zvanīs pagastu pārvalžu vai bibliotēku darbinieki senioriem. Nepieciešamības gadījumā pagastu pārvaldes arī nodrošinās transportu nokļūšanai vakcinācijas punktā.
 
Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa: "Mīļie seniori, no sirds aicinu vakcinēties, jo tā varēsiet būt pasargāti un vēl ilgi tikties ar saviem mīļajiem.”
 
Izbraukuma vakcinācija notiks ar iepriekšēju pierakstu. Aicinām seniorus pašus pieteikties vai arī bērnus un mazbērnus pieteikt savus vecākus un vecvecākus vakcinācijai, zvanot pa tālruni 27808897.
 
Izbraukuma vakcinācija notiks ar Moderna un Janssen vakcīnām.
 
Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte) un potēšanas pase (ja tāda ir). Uz vakcināciju vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav