Senioru padome sākusi darbu jaunā sastāvā

senioru padome
Foto: Ričards Sotaks

8. oktobrī notika Kuldīgas novada domes Senioru padomes sēde, kurā pirmo reizi tikās jaunais Senioru padomes sastāvs. Turpmākos gadus Senioru padomes priekšsēdētāja būs Ruta Orlova, padomē kopā ar viņu darbosies Lilija Baukše, Zigrīda Sīle, Jeļena Lāma, Uldis Jumiķis, Valerijs Marins, Inita Leismane, Anita Koliņa, Dzidra Petroviča, Rūta Ēķe, Daina Ļeonova.

R. Orlova cer, ka sēdēs izdosies risināt dažādas problēma un uzlabot senioru dzīves kvalitāti Kuldīgas novadā. Padomes dalībnieki rosināja meklēt veidus, kā mudināt seniorus piedalīties aktivitātes, kas tiek rīkotas novadā, īpaši tos, kas ir mazāk aktīvi. Pasākumi notiek ne tikai Kuldīgā, Skrundā un Alsungā, bet seniori aktīvi darbojas arī pagastos, apmeklējot amatierteātru mēģinājumus un tautas deju kolektīvus.

Pensionāru biedrības “Rumbiņa” vadītāja Jeļena Lāma atgādināja, ka ir ļoti svarīgi piedalīties sabiedriskajā dzīvē. Arī biedrību “Rumbiņa” var apmeklēt ikviens, biedrība piedāvā daudz un dažādas aktivitātes. “Mums ir jārada kopības sajūta,” uzsvēra J.Lāma.

Vēl senioru padomē tika runāts par to, ka jāuzlabo komunikācija ar Sociālo dienestu, jo seniori internetu izmanto retāk un bieži vien nezina, kas viņiem pienākas un kādu palīdzību var lūgt.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav